Вакарчук порівняв Україну з твором Достоєвського

11 листопада 2013, 16:43

Лідер рок-гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук уникає коментарів з приводу штрафу у Саратові. Натомість музикант зізнався, що іноді йому хочеться пожити просто для себе та врешті-решт зіграти на роялі у своєму новому будинку.

А ще Славік порівняв нинішню Україну з "Братами Карамазовими" Достоєвського.

Про це та інше Вакарчук говорив з "Коммерсантом".

На запитання про те, чи підходить цитата "Я не здамся без бою" до випадку зі штрафом, Святослав ухильно відповів:


"Цитуйте за смаком!".

Вакарчук чомусь ухиляється від коментарів стосовно ситуації зі штрафом на території Росії

До речі, 11-го листопада стало відомо, що "Океан Ельзи" отримав дозвіл на роботу в Росії і продовжує свій гастрольний тур країною. Про це повідомили на сайті організатора туру рокерів.

Останнім часом Вакарчук досить рідко спілкується з пресою, а нещодавно взагалі казав про майбутню паузу у творчості "океанів".

"А буває, народ з ранку до ночі у світській хроніці, а коли відбувається те, чим ти дійсно хочеш поділитися, публіці вже навіть і нецікаво. Музики настільки багато в нашому житті, що мені довелося навіть зробити заяву про те, що групі скоро буде потрібна пауза. Іноді дійсно хочеться пожити для себе. Коли у тебе є новий будинок, а в ньому стоїть рояль, на якому ти ще навіть жодного разу не грав, бо фізично немає можливості, - це трохи напружує", - зауважив Святослав.

Святослав не має часу сісти за новий рояль

Як відомо, Вакарчук брав участь у талант-шоу у якості зіркового тренера.

"Там, звичайно, багато штучного, награного. Я звик бути самим собою, а там все підпорядковано правилам, навіть поведінка членів журі. Але все ж є закони жанру… З іншого боку, я все життя хотів продюсувати. Мені було ліньки копатися у Facebook в пошуках перспективних талантів. Я пробував, але нічого не виходило. А в "Голосі" я з ходу знайшов кілька талановитих хлопців, деякими тепер займаюся", - поділився музикант.

Вакарчуку не подобається формат талант-шоу

Що ж до долі України у стосунках з Росією та Європою, Вакарчук зазначив наступне:

"Я думаю, це справжні шукання в стилі Достоєвського. Україна - це один з братів Карамазових. Хотілося б, щоб це був Альоша, але насправді - всі три разом. Якщо хочеш мою думку, то альтернативи європейським цінностям для України я не бачу. Незважаючи на те що часто чуєш "ви не уявляєте, як вам буде погано", наш народ заслужив право спробувати".

А на зауваження про те, що в країні наразі немає людини, яку б підтримувала більшість українців, Вакарчук сказав:

"Може, це й добре. Ось в Америці була "обамоманія". Зараз маятник хитнувся в інший бік, аж до загрози дефолту. Мені здається, саме в цьому їхня сила. Вони не зраджують принципи. Не так важливо, щоб був хтось, за кого голосує 90% населення. Важливо, щоб була чесна і відкрита боротьба".

Фото "Viva!", "Tochka.net" та з сайту "radio24.ua"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів