Медведчук з’їздив на самбо до Путіна. ФОТО

25 листопада 2013, 10:27

Поки країна бореться за Євросоюз, політик Віктор Медведчук проводить час із російським президентом та своїм кумом Володимиром Путіним.

Так, в суботу, 23-го листопада, Медведчук завітав до Сочі, де відбувся міжнародний турнір з самбо. Разом з Володимиром Путіним і Дмитром Медведєвим лідер руху "Український вибір" подивився на спортивні поєдинки та церемонію нагородження переможців.

Про подію повідомляється на сайті президента Росії.

Медведчук, здається, ніколи не приховував свого ставлення до Росії та свої стосунки з її президентом.


Окрім того, що Володимир Володимирович є хрещеним батьком доньки Медведчука, вони ще, буває, дудлять разом шампанське на дачі у Ялті.

Медведчук зустрівся з Путіним у Сочі
І, схоже, дуже радів цій зустрічі

А перебуваючи у Москві, коли у Києві вирував "Євромайдан", Віктор Медведчук на камеру телеканалу "Россия 1" сказав наступне:

"Україна перебувала на краю прірви і могла потрапити у повну, колоніальну залежність від економіки Євросоюзу. Істерія Євросоюзу передається і автоматично породжує істерію збоку опозиції, але з цією істерією ми впораємося, я в цьому впевнений, тому що тверезий розрахунок, об’єктивні дані і те, що лежить в основі наших країн - православно-словянські цінності, спільний вектор економічних інтересів, ментальність – усе це мало місце і усе це перемогло".

Медведчук вже святкує перемогу?
Медведчук у компанї Нурсултана Назарбаєва, Володимира Путіна та Дмитра Медведєва
Ну і загальне фото на пам'ять

Фото з сайту "Kremlin.ru" та стоп-кадри з відео телеканалу "Россия 1"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів