Медведчук старається, щоб Марченко не запала на іншого

5 березня 2012, 13:40

Глава адміністрації при президенті Кучмі Віктор Медведчук, схоже, боїться конкуренції. Як розповів 57-річний політик, він намагається нейтралізувати своїх суперників.

Про те, як бореться за свою дружину Оксану Марченко Медведчук, він розповів телеведучій Каті Осадчій у недільному ефірі програми "Світське життя".

Як зізнався Медведчук, у відношенні зовнішнього вигляду дружини він досить вимогливий. Як відомо, Оксана Марченко в ефірі розважального шоу, яке вона веде, любить з‘являтися у сукнях із глибокими декольте.

"Я в цьому плані дуже суворий чоловік і мужчина. Але все ж таки я розумію, що є артистичний, творчий образ, який обов‘язково потрібен для того, щоб привертати увагу до тих програм, в яких вона працює. І я десь стерпно до цього ставлюся, хоча й помірно вимогливо", - зізнався він.


Медведчук запевняє, що він дуже суворий

Окрім того, Медведчук додав, що як би такий вигляд дружини не привабив до неї залицяльників.

"Як би не з‘явилися суперники... Треба прагнути, щоби їх не було і в будь-якому разі я був би для неї кращим, ніж хто б там не було", - пояснив Медведчук.

Як впевнений колишній голова партії СДПУ(о), врятувати його жінку від нового захоплення не зможе навіть щільне коло його охоронців.

"У таких питаннях охорона ніколи не допоможе. Є почуття, є стосунки, і я хочу сказати, що будь-який чоловік, який кохає жінку і справді про неї піклується, він має постійно, завжди думати про те, що він має бути у центрі її уваги", - каже він.

"Треба прагнути, щоби їх (суперників) не було..."

"От я і стараюся бути в центрі її уваги, стараюся, щоби мій образ їй підходив, і вона мене завжди любила. І якщо мені це вдається, то я гарантований від будь-яких невдач і будь-яких неприємностей", - впевнений Медведчук.

Політик також додав, що завжди радіє успіхам своєї дружини. Натомість говорити про свого кума Володимира Путіна бажанням не горів.

"...У нас є у сім‘ї певні заборони, у тому числі й на цю тему. Ми не обговорюємо подібні питання публічно. Але повірте, все нормально", - зауважив Медведчук на запитання, чи справляється Путін з обов‘язками хрещеного татка для дочки Медведчука й Марченко Даші.

Медведчук про свого кума Путіна говорити не хоче

"У нашої дочки, яку звуть Даша, чудові хрещені батьки, які виконують усі свої обов‘язки хрещених", - хіба що вичавив з себе Медведчук.

Нагадаємо, тиждень тому Марченко віддали титул найкрасивішої жінки України за версією одного з журналів.

Стоп-кадри з відео "1+1"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів