Скрябін: У Парламенті сидять повні імпотенти

27 січня 2014, 11:15

Лідер гурту "Скрябін" Андрій Кузьменко поділився своєю думкою з приводу ситуації у країні.

Музикант, якому досі пригадують агітацію за Януковича у 2004-му році, тепер називає усіх депутатів імпотентами.

Крім того, в інтерв’ю програмі "Світське життя" Кузьма розповів, чому не співає на Майдані та не їде з країни.

Як відомо, під час Помаранчевої революції Андрій Кузьменко агітував за Віктора Януковича. А кілька днів тому він записав пісню на підтримку Євромайдану. Утім, виступати на мітингу музикант не став.


"Я не ходив виступати на ту сцену, одразу сказав: не плутайте революцію з дискотекою, не робіть з революції рок-фестиваль. Людей розхолоджують постійні концерти, козаки з оселедцями. Вони влаштували вже такий Ватикан посеред Києва і перетворювали його на шоу-бізнес", - заявив Кузьменко.

Кузьма відмовився співати на Майдані, щоб не перетворювати його на шоу-бізнес

На зауваження ведучої, що, можливо, він боїться негативної реакції Майдану на його пісні, Андрій наголосив:

"Якщо б я боявся, то поїхав би з країни. Я йду по вулиці без охорони і прекрасно себе почуваю. Моя присутність на тій сцені точно би не зробила тих людей одностайнішими. Є одна половина, яка мене розуміє, і та половина, яка мене не розуміє".

"Ті депутати, які сидять у Парламенті – повні імпотенти, кожен з них приклався до того. Кожен з них має кльовий будинок і кльовий бізнес, якісь бонуси і пільги. І де вони зараз є? Вони кинули людей, які за них рвали душу, і зараз сидять собі у Конча-Заспі у своїх маєтках і заглядають в екран. Це парадокс", - зауважив Скрябін.

Андрій не боїться за себе та вважає депутатів Ради імпотентами

Він також повідомив, що телефонував усім своїм знайомим депутатами.

"Один на лижах, інший каже, що хворий. Це смішно. Навіть депутатів опозиційної сторони там немає. Бігають десять чоловік і творять хаос, годують обіцянками, бризкають слиною", - обурився музикант.

Сам Кузьменко мав нагоду стати депутатом, але не погодився.

"Так, мені це не одна партія пропонувала. Немає ніякого сенсу там робити, якщо нічого не можеш. Це бути вівцею серед вовків", - сказав він.

Кузьма відмовився від депутатства, бо не хоче бути вівцею серед вовків

Що ж до плану виходу з нинішньої кризи, то Кузьма має наступну думку.

"Треба політикам взяти своїх дітей на санчата, привезти у центр Києва і показати, що вони готові відповісти за тих людей, яких вони кинули під кулі", - зазначив Андрій.

У 2004-му році Кузьмі доводилося захищати свій будинок та мати напоготові зброю. Він, до речі, є кандидатом у майстри спорту з біатлону, тож стріляти вміє добре.

"У мене в хаті зброя законна була завжди, і два рази у мене той вінчестер стояв витягнутий. Вперше 9 років тому, коли я відчував, що люди на хвилі агресії могли щось зробити, якусь пляшку з бензином кинути, і зараз він так само стоїть. Бо є ідейні люди, а є ті, які використовують ту анархію по-своєму", - зауважив Скрябін.

Кузьма тримає вдома зброю

Нагадаємо, раніше Андрій казав, що не вірить ані владі, ані опозиції.

Фото з Facebook гурту "Скрябін"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів