Вольнова від імені "глямуру" побажала мужності і віри

29 січня 2014, 11:29

Світська левиця і телеведуча Світлана Вольнова останнім часом активно коментує події у країні. Вона, як відомо, має квартиру у самому центрі міста, тому мимоволі є свідком усього, що там відбувається.

Нещодавно Світлана висловила свої претензії як до влади, так і частково до опозиції.

У коментарі "Gazeta.ua" Вольнова заявила, що її обурює незахищеність мирного населення.

Світлана нещодавно знайшла на своєму даху вибухівку та інші "революційні" атрибути. Але вона заявила, що нічого не боїться.


"Я-то не боюся нічого, просто ж чисто випадково щось може відскочити у вікно. Це я до того, що мирне населення не захищене від будь-яких випадковостей як з боку Беркута, так і з боку революціонерів. І це моя найбільша претензія до нашої влади, що мирне населення не захищене. Також деякі мої знайомі, які живуть у центрі, просто поїхали", - зауважила Вольнова.

Вид на Майдан з квартири Вольнової

Світлана також була здивована, що за межами Майдану у Києві тече звичайне життя.

"Я вчора виїхала за межі центру у справах і у мене аж очі відкрилися, що може бути інше життя. Все спокійно, тихо, люди ходять, немає криків, вибухів молотових. Навіть складно повірити, що може бути спокійно. Я навіть здивувалася, що це Київ. Люди їздять - ходять по своїх справах. Але при цьому порожні ресторани і порожні магазини. Всі завмерли і не знають, що буде далі, чи варто витрачати гроші", - поділилася Вольнова.

Однак виїхати з центру, за її словами, ціла проблема .

"Це дуже складно. Можна сказати, що на Поділ я їду через Харківський масив. Так виходить. Їдеш на верх по Михайлівській, потім на Володимирську. Але в порівнянні з усім, що відбувається в цій країні, пересування на машині - це взагалі нічого. Тут же стоять інші глобальні проблеми - країна може просто розпастися", - зазначила Вольнова.

Світлана боїться, що країна може "розпастися"

"Але будемо сподіватися, що все буде добре. У людей же є розум. Сподіваюся на розумність того ж Кличко. Він зараз здається найрозумнішим", - сказала Вольнова.

До речі, у своєму Facebook Світлана висловлювалася про опозиційних лідерів більш докладно.

"Хто буде лідером в нашій країні у найближчий час? Всі розводять руками і кажуть, що такого немає. Знаєте чому немає? Тому що країна останнім часом перетворилася на суцільне шоу "Шустер live", де на кожного політика заради рейтингу вже був готовий компромат, тому що загрузли у звинуваченнях один одного, себе самі цим принижуючи", - написала Вольнова.

Вольнова назвала Кличка найрозумнішим українських політиків

"А зараз народ відчув, що може вирішувати долю країни і хоче своїх героїв. І вже "майданівці" обсвистують Кличка, який говорить про перемир'я, і нахабно світить лазером в обличчя Яценюку. У мене таке враження, що скоро і Майдан розділиться на тих, хто з цими політиками, а хто без них. Нова небезпечна тенденція. Цікаво, що робитимуть Сеня, Олег і Віталій?", - запитала Світлана.

До того ж, Вольнова побажала усім витримки.

"Якось один з коментаторів написав під моїм постом : "глямур за мир". Так ось цей самий "глямур" бажає вам всім моїм друзям терпіння, мужності, витримки і віри в краще", - написала Світлана.

Фото з Facebook Вольнової

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів