Вакарчук закликав до мирних переговорів

Середа, 19 лютого 2014, 15:40

Лідер гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук закликав усіх, хто називає себе владою, розпочати мирні перемовини.

Про це він написав у своєму блозі на "Українській правді".

"Я вірю в те, що серед будь-якого руху є радикали. Я вірю в те, що опозиція має свої аргументи - і теж бореться за владу. І я вважаю помилкою вчорашнє активне загострення з боку протестувальників", - почав музикант.

"Але це аж ніяк не дає владі індульгенції на тактику "випаленої землі". Влада виглядає цинічною і безвідповідальною, коли закриваючись словами про незаконні дії мітингувальників, і великою мірою, спровокувавши ці дії - у відповідь трощить все на свому шляху", - заявив Вакарчук.

"На Майдані зараз стоять тисячі людей - старенькі дідусі і бабусі, студенти, інтелігентні жінки в дорогих пальто, священики, люди різної віри і національності. Вони всі екстремісти? Судячи зі всього, ці люди готові стояти до останнього. Бо їм важлива їхня гідність! Ви всіх їх хочете знищити? Це ж ваш Народ - тисячі, мільйони людей по всій країні... Це все терористи? Пів-країни терористи? В кожній області України?", - обурився музикант.

 Вакарчук знову звернувся до влади

"Ви називаєте радикалами людей, які хочуть справедливих судів та чесних чиновників? Ви називаєте екстремістами людей, які хочуть жити по заповідям? Ви хочете стріляти в людей, яких зубожілих і деморалізованих, було доведено до відчаю? Всі ви декларуєте християнські цінності. Вчиніть тоді по-християнськи, і зупиніть силу!" - закликав він.

Вакарчук також наголосив, що зачистка Майдану нічого не вирішить, бо з'являться нові Майдани.

"Переконаний, жодна влада не вартує людських життів. Ви кажете, що не вірите опозиції? Почніть негайні переговори з тими кому вірите! Такі люди взагалі є в вашій системі координат?" - зазначив лідер "ОЕ".

"Громадські діячі, люди які не рвуться в політику, моральні авторитети з різних куточків  України, служителі Церкви, впевнений, всі готові стати разом, щоб зупинити це безглузде і аморальне кровопролиття. Зробіть цей надважливий МИРНИЙ крок. Доля країни в ваших руках і на вашій відповідальності", - резюмував Вакарчук.

Фото з Facebook


Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Останні матеріали
Більше матеріалів