Марченко: Влада та опозиція знехтували людськими життями

20 лютого 2014, 15:10

Дружина лідера "Українського вибору" Віктора Медведчука, телеведуча Оксана Марченко прокоментувала ситуацію у країні.

Вона заявила, що помилялася в очікуванні мирного вирішенні протистояння. Про це Марченко написала у своєму Facebook.

"До цього "чорного" ​​вівторка, я все ще вірила, що протистояння вирішитися мирно. Я вірила, що влада не допустить кровопролиття і насильства. Але я, як і багато громадян України, помилилася", - почала Оксана.

"У далеких 90-х роках, наш протестний студентський рух носив мирний характер. Це була дійсно мирна, ненасильницька акція. Найвідчайдушнішим кроком було "я голодую", написане на головний пов'язці. Наші студентські лідери не допускали ні провокацій, ні зіткнень. Ми не трощили пам'ятники, навіть якщо вони нам не подобалися, і не руйнували своє місто", - чомусь згадала Марченко.


Марченко злякалася?

"А чим, скажіть, життя тоді було легше за нинішнє, а сьогоднішній Президент краще тодішнього? Але ми мирним шляхом домагалися виконання своїх вимог. Це і є демократично і єдино правильно - висловити свою незгоду з владою мирним шляхом і переобрати її, якщо влада раптом забула, що вона повинна служити народу, а не навпаки", - заявила дружина Медведчука.

"Не дає спокою запитання, невже всі можливості політичної боротьби в парламенті були вичерпані, що опозиція штовхнула людей на протистояння, яке переросло у кровопролиття, і вже, на жаль, численні жертви", - обурилася телеведуча.

Марченко висловила жалобу за загиблими

"Я сумую про загиблих. У світі немає нічого більш цінного, ніж людське життя. І влада, і опозиція знехтували цим! Отже, програють і одні, і інші, так як не гідні довіри людей!" - резюмувала Марченко.

Фото з Facebook

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів