Донька Тимошенко святкувала у Римі, коли в Києві гинули люди?

24 лютого 2014, 23:02

20-го лютого, у день, коли у центрі столиці гинули люди, дочка екс-прем’єра Юлії Тимошенко Євгенія перебувала у Римі разом з бойфрендом Артуром Чечоткіним. Там парочка святкувала день народження Жужі.

Принаймні так повідомляє "ТСН. Особливе".

Як зазначає видання, для свого свята Євгенія обрала найдорожчий римський готель, розташований за крок від Пьяцца дель Попполо, місця, де до 19 століття відбувалися публічні страти.

Переночувати тут коштує від 600 євро за найпростіший номер.


Номер у готелі зареєстрували на хлопця Жужі, Артура Чечоткіна. 414-й – один з найкращих у готелі, його балкон просто над входом і виходить на Пьяцца дель Попполо.

Це підтвердження того, що номер був зареєстрований на ім'я Чечоткіна

За даними видання, пара вселилася надвечір 18-го лютого – в день початку кривавих київських подій.

20-го лютого, у день свого народження Жужа прокинулася пізно, снідати у загальний ресторан не пішла, замовила їжу в номер, де й просиділа до обіду.

У другій половині дня до неї та Чечоткіна приєдналися батьки хлопця, з якими пара за кілька годин і вирушила святкувати уродини.

Ввечері Женя з родиною Артура начебто поїхала святкувати

Наступного ранку, 21-го лютого, Тимошенко поснідала у готелі і, за даними видання, не схотіла читати ранкові газети, на перших шпальтах яких були події Майдану.

Цього ж дня дочка Леді Ю повернулася до Киева, а вже наступного дня прийшла до Парламенту, де подякувала Майдану.

"Наша родина шкодує, що за всі зміни, які відбулися, потрібно було заплатити кров'ю людей, наших героїв", - сказала Євгенія.

У Раді Жужа подякувала героям Майдану

Після цього з великим букетом білих троянд у компанії бойфренда поїхала зустрічати матір.

Женя плакала, коли почула про рішення звільнити її матір

Цікаво, що після появи публікації про відпочинок Жужі, на сайті Юлії Тимошенко з'явилася заява про те, що проти неї розпочато брудну кампанію.

"Сьогодні для дискредитації Юлії Тимошенко телеканал "1+1" розмістив сюжет в кращих традиціях часів режиму Януковича з неправдивою інформацією про її дочку Євгенію. Подібні методи є огидними та такими, що суперечать принципам чесної журналістики. В сюжеті не має жодного доказу того, що Євгенія Тимошенко проживала в зазначеному готелі. Відео грубо скомпельовано для створення уяви у телеглядача про таке проживання", - ййдеться на сайті.

Команда Тимошенко вже встигла звинуватити журналістів у брехні

"Наголошуємо, що у ці дні Євгенія Тимошенко перебувала зі заздалегідь спланованим візитом у Римі для проведення зустрічей з віце-президентом парламенту Італії Джанні Пітеллою, спікером парламенту Італії Лаурою Болдріні та іншими італійськими політиками з метою обговорення питань негайної імплементації санкцій проти очільників режиму Януковича. Це не перша така зустріч Євгенії з лідерами країн ЄС та європейськими політиками", - зазначають на сайті Тимошенко.

До речі, Женя і справді зустрічалася з Пітеллою, про що свідчить "R.it Esteri".

Італійське видання написало про зустріч Тимошенко з віце-президентом італійського парламенту

"Крім того, з моменту ув'язнення Юлії Тимошенко її родина не відзначала жодних свят, включаючи дні народження", - зауважили автори заяви.

Варто також зазначити, що телеведуча каналу "1+1" Соломія Витвицька у своєму Facebook прокоментувала заяву на сайті Тимошенко.

"Для мене особисто це показує, що нічого не змінилося, ані в методах, ані в розуміннях нинішніх реалій у прес-служби партії "Батьківщина" та й самої Юлії Володимирівни. Країна змінилась, ми змінились, а вони ні(((( І нічого не зрозуміли, ані жертв українців, ані прохань", - написала Соломія.

"Замість пояснити які могли б бути інші причини поїздки Жені Тимошенко до Рима у день розстрілу, якщо такі були. Вони звинувачують журналістів у брехні. Ми надто цінуємо свою репутацію для подібних псевдо-розслідувань. Якби ми знали усі деталі такої поїздки Жужі, але у нас не було б доказів, відео чи фото...ми б цього матеріалу не подавали!!!!!" - заявила Витвицька.

Нагадаємо, Юлія Тимошенко була звільнена 22-го лютого рішенням Ради.

Фото з Facebook "Української правди" та стоп-кадри з відео "ТСН"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів