Осадча, Приходько і Саакашвілі виступили за єдину Україну. ВІДЕО

26 лютого 2014, 18:21

Через останні події у країні відомі люди вирішили об’єднатися та звернутися до народу із закликом зберегти єдину Україну.

У проекті телеканалу "1+1" взяли участь телеведучі, артисти та екс-президент Грузії Михайло Саакашвілі.

"Я Катя Осадча, киянка у третьому поколінні. Я народилася, навчалася і працюю тут, у столиці України. Де б я не була – на Канському фестивалі зі зйомками чи на Тижні моди у Нью-Йорку – я завжди пишаюся представляти мою рідну Україну. Я щороку відпочиваю з сином у Криму, багато разів на рік буваю у Донецьку, Харкові, Львові, Чернівцях, Одесі, і погодьтеся – в нас найгарніші міста у світі. Давайте берегти нашу єдину Україну", - закликала телеведуча.

Осадча закликала Україну залишатися єдиною

"Я Михайло Саакашвілі. Я народився в Грузії у Тбілісі, але навчався тут у Державному університеті на факультеті міжнародних відносин. Я жив у багатьох країнах світу, але хочу засвідчити, що Україна є найбільш відкритою і толерантною країною у ставленні до людей іншого етнічного походження. Тут немає значення, якого ти походження і якою мовою говориш, якщо ти поважає Україну, якщо ти любиш цю країну. Будь-який натяк на розкол України може йти лише зовні, він настільки суперечить всьому, що являє собою ця країна… Це приклад для всієї Європи", - зазначив екс-президент Грузії.


Саакашвілі, як відомо, завітав до Києва та назвав Україну прикладом для Європи. приходько теж долучилася до акції

"Я Василь Вірастюк. Я народився і виріс в Івано-Франківську і вже понад 10 років мешкаю в Києві. Тут я одружився, тут народилися мої діти. Я був капітаном збірної України богатирів, яка чотири рази виборола звання "Найсильніша нація планети". Хлопці у нашій команді були з різних регіонів країни, і я зрозумів, що тільки разом ми зможемо бути сильними. Давайте будемо разом, тому що разом – ми сила!" - наголосив спортсмен.

"Я Анастасія Приходько, я народилася у Києві, а моя донька народилася у незалежній державі Україна. Я хочу, щоб Схід і Захід були разом, я хочу, щоб наші діти зростали в єдиній державі Україна", - сказала співачка.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Також із закликами зберегти Україну до людей звернулися Марічка Падалко, Потап і Настя, Лідія Таран, Руслана Писанка та Валерій Харчишин.

Дует Потап і Настя, наприклад, розповіли, що їм не просто творчо співіснувати разом, оскільки вони - абсолютно різні люди, проте заради спільної мети вони знаходять шляхи вирішення конфліктів. До того ж, вони закликають і громадян з різних куточків країни до об'єднання.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Відео "1+1" та фото з Instagram Осадчої і Приходько

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів