Герман розказала, чому Янукович "не трахнув" би Тимошенко

27 лютого 2014, 17:22

Екс-радниця Віктора Януковича Ганна Герман вирішила "пролити світло" на деякі моменти з життя екс-президента.

За її словами, Янукович мав важке дитинство та страждає на велику кількість комплексів. А ще він нібито колись сказав, що не зміг би "трахнути" Юлію Тимошенко, настільки вона йому огидна.

Про все це Ганна Миколаївна розповіла французькому виданню "Le Monde", пише "ТСН".

В інтерв'ю Герман зауважила, що "не треба робити з Януковича диявола". За її словами, він навряд чи міг сам віддати наказ вбивати людей на Майдані. Тому екс-радниця припустила, що на екс-президента впливала третя сила.


"Щоразу, коли ми починали чогось добиватися від нього, дзвонив телефон, і ми повинні були вийти з кімнати. Коли ми поверталися, він був вже зовсім іншим", - розповіла Герман.

За її словами, 30-го листопада, коли в центрі Києва бійці "Беркуту" били студентів, вона намагалася телефонувати Януковичу і вмовити його засудити побиття. Однак нічого не вдалося.

"Я розуміла, що якщо я піду, то ніхто не скаже президентові правду. Навколо нього всі говорили лише, що все чудово", - зазначила Ганна Миколаївна.

Герман заявила, що лише вона одна могла сказати Януковичу правду про події на Майдані

Вона також додала, що Янукович прислухався до свого старшого сина Олександра через почуття провини перед ним і його братом Віктором, оскільки він покинув їхню матір Людмилу.

Послухати Герман, так в Януковича окрім геть важкого дитинства, було багато комплексів.

"В його особистості були приємні сторони, але і глибокі комплекси теж. Все почалося ще в дитинстві. Янукович втратив матір, його батько знову одружився, мачуха дуже погано до нього ставилася, і він пішов до бабці. Опинився на вулиці, серед бандитів. Потрапив у в'язницю спочатку на рік, ще неповнолітнім, потім вже дорослим, за бійки. В результаті він завжди мріяв розбагатіти і взяти реванш", - так переповіла Герман тяжку долю Віктора Федоровича.

Ганна Миколаївна також зауважила, що люди, які побували у в'язниці, не повинні іти в політику.

"В'язниця ламає людей. Я маю на увазі, в тому числі, і Юлію Тимошенко", - підкреслила Герман.

Герман наважилася розказати про Януковича особисті речі

До того ж, Герман пригадала цікаву деталь – Януковичу була огидна Тимошенко не просто як людина, але й як жінка.

"Вона така огидна, що якби мені довелося її трахнути, я б не зміг", - процитувала Герман Януковича.

І нарешті Герман зазначила, що сподівалася на достойну поразку Януковича.

"Я не хотіла, щоб він тікав з ганьбою, я хотіла, щоб він програв з достоїнством, щоб у нього був шанс відігратися. В мене не вийшло. Більше я ніколи не зможу йому допомогти", - сказала депутатка.

Фото ТаблоID, "Zn.ua"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів