Зеленський Путіну: Не ставте на коліна наш народ

3 березня 2014, 11:37

Шоумен Володимир Зеленський виступив із заявою, у якій попросив Віктора Януковича піти убік та змиритися з тим, що він вже не президент.

Також Зеленський звернувся до Путіна та наголосив, що українці і росіяни – брати. Тому не треба ставити українців на коліна.

Про це Володимир сказав в ефірі телеканалу "1+1".

"Шановний пане Янукович. Я вас знаю особисто, неодноразово зустрічалися. Ви - сильна людина. Неодноразово ви казали мені, що треба бути толерантним та не так жорстко жартувати. Тим не менше, я вас не чув. Але програму ви не закривали. Ви були мудрим і сильним", - заявив Зеленський.


"Сьогодні ви повинні згадати, що ви сильна людина, і піти убік. Історії з вами більше немає. Ви більше не президент України. Так вирішив народ нашої країни. Повірте, і на Заході, і на Сході, і в моєму улюбленому Кривому Розі, у всіх містах, я впевнений, всі вважають, що президента Януковича більше в історії немає. Підіть убік", - наголосив шоумен.

Зеленський назвав Януковича сильною людиною та попросив піти

"Перше. Не допускайте жодної можливості сепаратизму. Припиніть віщати на прес-конференціях. Більше не цікаво. Нудно. Пробачте. Підіть", - звернувся Володимир до Януковича.

"Друге. Я хочу звернутися до сьогоднішньої нашої влади. Прошу вас поважати народ. І якщо на Сході і в Криму люди хочуть говорити російською, відчепіться, відчепіться від них. На законній підставі дайте їм можливість говорити російською. Мова ніколи не ділитиме нашу рідну країну. У мене єврейська кров, я розмовляю російською, але я громадянин України. І я люблю цю країну і не хочу бути частиною іншої країни", - підкреслив він.

"Ви казали, що в нас у країні одні донецькі і ми зробимо по-іншому. Тепер у нас в Уряді лише не донецькі. А ви обіцяли владу, яка буде піклуватися про всі регіони нашої єдиної країни", - додав Зеленський.

Володимр закликав новий Уряд дозволити людям говорити російською вільно

"Третє. Я дуже хочу звернутися до пана. Шановний Володимир Володимирович, не допустіть зі свого боку навіть натяку на військовий конфлікт, тому що Росія і Україна - ми дійсно братський народ. Ми одного кольору, у нас однакова кров, ми всі один одного розуміємо, незалежно від мови. Я можу вас благати на колінах, але не ставте на коліна наш народ", - підкреслив Зеленський.

І наостанок шоумен звернувся до українців:

"Хлопці, ми - великий народ, ви - великий народ. Ми - одна країна. Абсолютно. Ми всі один одного шалено любимо. Ні Європа, ні Росія. Думайте тільки про себе. І якщо нам сьогодні не може допомогти Бог, нехай допоможе нам з вами розум і любов. Я вас кохаю. Все".

Зеленський наголосив, що українцям варто думати про себе, а не про Росію та Європу

Стоп-кадри з відео "1+1" та фото "Медіаняні"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів