Вакарчук: Золотий "батон" – це символ нашої влади

5 березня 2014, 13:59

Лідер гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук продовжує активно працювати з громадськістю.

Уродженець Львова, Славко цього разу поїхав до Донецька, де зустрівся зі студенами та поговорив з ним про ситуацію у країні.

Як повідомляє "Комсомольська правда в Україні", поспілкуватися з музикантом прийшло близько 1200 студентів з різних факультетів.

Перш, ніж відповідати на запитання молоді, Святослав назвав три речі, які, на його думку, гальмують розвиток України.


Так у Донецьку зустріли Вакарчука студенти

Першою причиною, на думку Славка, є нечиста влада.

"У нашій державі тотальна корупція від самого верху до самого низу, і починається вона вгорі… Ясна річ, що святих не буває, але щоб прийти до рівня, який не заважає розвитку держави, потрібно, щоб 50-60% вищого керівництва країни були кришталево чесними - це складне завдання, але здійсненне", - зазначив музикант.

За словами Вакарчука, корупція у владі - це перша причина занепаду країни

Другою причиною Вакарчук назвав низький інтелект, який і породив явище "тітушки".

"Як ми обираємо депутатів, президентів? За принципом, ось він "свій" або "чужий"? Коли вибираємо президента: добре він виглядає чи погано, впевнено говорить чи ні? Ставляться, як до голлівудських акторів. Я досі пам'ятаю унікальну програму "10 кроків назустріч людям", ви пам'ятаєте, чия політична програма (Віктора Ющенка)? Точно так само "Почую кожного" ​​і "Покращення вже сьогодні", де воно? Запитайте у своїх депутатів, ви ж їх вибирали!" – наголосив музикант.

"Куди йде більшість зароблених грошей з країни? Один вам приклад - золотий "батон". Такий батон, тільки трохи менше, лежить на столі у половини чиновників, у великих шишок. Золотий батон - це символ влади, вони цим живуть, у них очі стають затуманеними, як тільки вони розуміють, що вони можуть втратити владу", - зауважив музикант.

Вакарчук мав на увазі золотий "батон", який знайшли у резиденції Януковича

"Країна 20 років взагалі не займається освітою. Ніхто з політиків не ставить першим пунктом - підняття освіти нації, а відразу говорять про мови, демагогії. Система освіти повинна працювати з дитячого садка, їм не прищеплюються цінності, дітей зараз виховує вулиця, звідси і з'являються "тітушкі", - заявив Вакарчук.

І нарешті третьою причиною поганого розвитку країни Святослав назвав принцип "Моя хата з краю".

"Ще одна причина - байдужість суспільства. Люди кажуть найпоширенішу відповідь: "А до чого тут я? Що я можу зробити? Нехай вони там самі розбираються". Це - не бажання щось робити, а чого я буду втручатися? Ви проявляєте слабкість, ви ж навіть не пробували і відразу говорите: "Ні", - зазначив Вакарчук.

Донецькі студенти слухають Вакарчука

"Ми не хочемо змушувати наших політиків працювати, ми думаємо, що все відбудеться само-собою. Коли кожна людина буде сама визначати на виборах, подобається чи ні... І коли їй не подобається - вона буде голосно про це заявляти. Ось це і сталося в Києві в грудні", - заявив музикант, маючи на увазі Майдан.

Фото з Facebook Аронця та з сайту "Сегодня"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів