Екс-дружина Меладзе-старшого: Після розлучення я стала сильніша

27 березня 2014, 16:07

Колишня дружина композитора Костянтина Меладзе Яна розповіла про те, як дізналася про зраду чоловіка та як з полегшенням зітхнула після розлучення.

За словами жінки, Меладзе не хотів її відпускати, але і зраджувати не припиняв. Але Яна не має жодних претензій до Костянтина як батька, бо дітей він ніколи не кидав.

Про все це жінка розповіла в інтерв’ю "Комсомольській правді в Україні".

Коли у житті Меладзе з’явилася "ВІА Гра", Яна не ревнувала чоловіка до молодих дівчат з гурту.


"Навіть коли вони, посміхаючись, виляли хвостиками: "Ой, Костик!.." Це моя переконаність або самовпевненість, не знаю. З іншого боку, я розуміла, що не збираюся витрачати своє життя на те, щоб тримати чоловіка на прив'язі і контролювати кожен крок", - поділилася екс-дружина композитора.

Яна Меладзе не ревнувала чоловіка до його підопічних

Утім, зараз Яна не схильна звинувачувати Костянтина.

"Не будемо валити все на чоловіків. Забудемо розхожі фрази "чоловіча полігамність", "це їхня природа". Жінки за статистикою зраджують не менше. Але коли мова про любов, справжню турботу один про одного, хіба може статися зрада? Жінка, яка кохає, не дивиться по боках. Чоловік теж", - зауважила Яна.

Коли Яна дізналася про іншу жінку у житті свого чоловіка, вона страждала.

"Це просто не вкладалося в голові! Переді мною стояло питання: або вибрати себе, щоб вижити, або ж вибрати сім'ю, як це роблять жінки, які вміють на багато що закривати очі. Я по-хорошому дивуюся, як у них це виходить. Ні мої батьки, ні близькі друзі, ні рідні люди, ніхто не сказав: "Іди, це правильно". Напевно, в той момент краще за всіх мене розуміла Ірина Меладзе (екс-дружина Валерія Меладзе)", - зазначила колишня жінка Меладзе-старшего.

Обидва брати Меладзе розлучилися через коханок

Про коханку чоловіка Яна здогадувалася, але напевно не знала.

"У 2005 році, будучи вагітною молодшим сином, я списала кризу в наших стосунках на зраду, інстинкт, тимчасову слабкість. Зраду змогла пробачити. А підтвердження тому, що служу картинкою, за якою чоловік живе іншим життям, я отримала в 2007-му році", - розповіла Яна.

Тоді Яна зателефонувала коханці Костянтина, номер якої знайшла у його телефоні.

"Сказала: "У мене немає ні докорів, ні претензій. Для мене дзвонити вам - це приниження. Але я йду на це з однієї причини: мені потрібно розуміти, що відбувається в моїй родині". Відповідь була нещирою: "У нас робочі і дружні взаємини, як у батька з дочкою... Він мій наставник. Нічого немає", - розповіла Яна.

У телефоні Костянтина Яна знайшла номер його коханки

Однак на початку 2013-го року, коли в Меладзе був складний період після випадку зі збитою ним жінкою, його коханка навідалася до його дружини.

"Сказала, хоче допомогти. А я думаю, вона прийшла, щоб вийти "з підпілля". У мене було одне запитання: "В ім'я чого знадобилося стільки поламаних доль? Я ж телефонувала тобі. Порахуй, скільки років життя ви у мене відняли. Майже 10 років!" У відповідь - широко відкриті очі: "Просто тоді я подумала, що так буде краще..." – розповіла Яна.

"Коментарі зайві. Я зрозуміла, що більше у мене немає часу, жодного зайвого дня на всю цю "духовність "під назвою "ВІА Гра", - додала вона, не уточнюючи, кого саме з гурту мала на увазі.

Подати на розлучення для Яни було дуже складно.

"Я довго думала, чи можу змиритися з якимись речами у своєму житті. Зрозуміла: не можу. Не розлучення страшне, страшно те, що відбувається до нього. Погано, коли люди перестають берегти стосунки, думають, що десь можна сачконути, відкупитися, виправдати свою неувага. Я думала, що в день розлучення буду як більшість жінок - сумна. А я і не помітила. Потрібно бути чесною перед собою", - зізналася жінка.

Подати на розлучення Яні було важко, але після нього вона відчула полегшення

Меладзе спершу не повірив, що жінка просить розлучення.

"Думав, від таких чоловіків, як він, жінки самі не йдуть. І розлучення він не хотів. Але я попросила роздільного проживання. Сказала, що він повинен зібрати речі. До дітей може приходити стільки, скільки вважає за потрібне. Якщо він не йде, йду з дітьми я ... Рідні та близькі відмовляли. Чекали, що ми помиримося…" - поділилася Яна.

Зараз жінка вдячна колишньому, що він її відпустив.

"Спасибі, що пішов швидко і по-хорошому… Спочатку у мене настав спокій. Потім я стала розуміти, що нарешті живу, дихаю, приходжу до тями. Після розлучення я стала сильнішою", - зізналася Яна.

Зараз Костянтину приписують роман з Вірою Брежнєвою

До речі, поганим батьком Меладзе назвати важко.

"Алісі в квітні буде 14 років, Ліє – 10, Валерикові - 9. У мене завжди було бажання мати велику сім'ю. Костя теж любить дітей. Його не можна назвати поганим батьком. Він ніколи і нічого не шкодує для дочок, а для сина - особливо. Лікарі поставили Валері діагноз "аутизм". Лікування цієї хвороби в усіх країнах світу коштує дуже дорого, включаючи Україну", - зазначила Яна.

Після розлучення з Костянтином вона зустріла іншого чоловіка.

"Якби Костя не пішов, я б ніколи не зустріла чоловіка, якого поважаю і люблю. Але не хочу заглядати в майбутнє. Я як самурай, навчилася відчувати життя в кожному зітханні", - сказала Яна.

Нагадаємо, подружжя Меладзе-старшого розлучили у серпні 2013-го року.

Фото "Tochka.net", "Delfi.ua", Экпресс-газеты", зі сторінки "ВКонтакте", "7 Дней"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів