Поярков розповів, як Клюєв з Азаровим "фінансували" Автомайдан

7 квітня 2014, 13:30

Скандальний художник і скульптор Сергій Поярков розповів, як завдяки грошам від регіоналів зміг брати участь в Автомайдані.

Крім того, митець прокоментував звинувачення в тому, що він паркується та їздить не за правилами дорожнього руху.

Бесіду з Поярковим вела Катерина Осадча у програмі "Світське життя".

Сергій ніколи не приховував, що більшість його колекціонерів – депутати. І саме вони, купивши кілька його робіт перед початком Автомайдану, допомогли Пояркову брати участь у протесті.


"Якимось дивним чином сталося, що, починаючи з 2004-го року, Партія регіонів була найбільшим джерелом доходів для багатьох митців, в тому числі для мене. Ви правильно сказали, що я багато років відвідую Верховну Раду як помічник когось з депутатів. Там клуб моїх колекціонерів. Просто є колекціонери, які збирають живопис, скульптури. І ці люди завжди потрапляють до влади. Частково вони в бізнесі, частково – у владі", - зауважив митець.

Поярков вже казав, що Рада - це клуб його колекціонерів

Серед останніх клієнтів Пояркова опинилися брати Клюєви, Олексій Азаров та Василь Хмельницький.

"Андрій (Клюєв), слава Богу, лікується, у нього вже проходить поранення. Але я кажу Сергію (Клюєву): "Дивись, яка дивна річ – життя. Перед революцією ти в мене купив 5 скульптур на подарунки. Я тобі так вдячний. Вдячний "Автомайдан" у моїй особі. Бо мені було за що їздити, лагодити мою автівку. Хочеш - не хочеш, але ти таким чином проспонсорував революцію", - розповів Поярков.

"Вася Хмельницький – теж депутат-регіонал. Він купив 5 чи 6 скульптур. Навіть Льоша Азаров купив декілька скульптур. Ви знаєте, якщо б партія Регіонів не вклалася таким чином, мені б на "Автомайдані" було важко", - додав художник.

Завдяки грошам регіоналів за скульптури Поярков зміг брати активну участь в Автомайдані

Нещодавно до мережі потрапило відео на якому жовтий джип Пояркова порушує правила дорожнього руху.

"Той, хто виклав це відео, просто не знає правил дорожнього руху! Якщо ти, лох, не розумієш, що це не зустрічна смуга, не пиши, дурень, що це зустрічна смуга, там є знак. Це односторонній рук, усі ці полоси зранку до 10 години йдуть в одному напрямку, тому це брехло", - заявив Поярков.

А ще раніше Сергія звинувачували у нахабному паркуванні. Однак сам митець усе заперечує.

"Цей перехід завжди впирається в машини, де є реальна парковка. Мене туди просто поставив паркувальник і там завжди, давайте зараз поїдемо перевіримо, там завжди стоїть машина! Коли мої знайомі побачили, що тут така движуха, то вони подарували мені хороший чорний джип "Лексус". Усі отримали, що хотіли. Тепер усім легше жити: я маю ще одну машину і ніхто мене не турбує", - запевнив Поряков.

Аби люди більше не впізнавали джип Пояркова, друзі подарували йому чорний "Лексус"

Тоді ведуча зауважила, що художнику пропонували посаду голови ДАІ, а він не вміє нормально паркуватися.

"Я не погодився, це по-перше. По-друге, я не паркуюся на тому пішохідному переході. Я вже паркуюся чемно. Але мене дивує, чому там не стоїть патруль правлюдолюбів, бо там зараз на тому переході і без мене стоять машини", - продовжив виправдовуватися Поярков.

І наостанок Сергій розповів, які посади йому пропонували після Автомайдану.

"ДАЇ, міністерство культури, міністерство спорту я б з задоволенням очолив з метою ліквідації. Бо цих міністерств не повинно бути в принципі. Я паркуюся краще, ніж вони працюють, це правда. Ну, немає міністерства молоді та спорту в Америці, а там все добре і зі спортом, і непогано з молоддю", - зазначив митець.

Нагадаємо, у січні Пояркова оштрафували та позбавили водійського посвідчення.

Фото "Bestin.ua", ТаблоID, "Медіаняні"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів