Богомолець розповіла, чому відмовилася від посади міністра

14 квітня 2014, 17:20

Лікар, професор і кандидат у президенти Ольга Богомолець не боїться того, що може бути недостатньо компетентною для найвищої посади країни.

Вона вважає, що саме рішення суспільства підштовхнуло її до подачі своєї кандидатури на президентські вибори.

В інтерв’ю "Світському життю" Богомолець розповіла, чому відмовилася від крісла міністра та іде у президенти.

На думку Ольги Вадимівни, аби бути президентом, необов’язково бути компетентною в усіх аспектах, адже це колективна робота.


"В медицині існує поняття "консиліум", коли збираються найкращі люди у своїх галузях і один модератор, який має вислухати кожного, надати кожному право голосу і без втручання того, що роблять фахівці, змодерувати цю ситуацію, аби врятувати життя", - сказала Богомолець з цього приводу.

Якщо Богомолець стане президентом, вона збиратиме "консиліуми"

На запитання, чому вона відмовилася від посади міністра охорони здоров’я, пані Ольга зазначила:

"Я би сказала навпаки: влада відмовилась від моїх послуг, тому що мої умови, на яких я була готова прийняти посаду міністра, не підійшли".

Богомолець також пояснила, чому вирішила балотуватися у президенти попри її невисокий рейтинг, який показують соцопитування.

"Це не було моїм рішенням, це було рішення суспільства, яке прийшло та сказало: "У нас зараз вибору немає, ми не хочемо повертатися і ставати на олігархічні граблі. Ми не хочемо грати в олігархічні ігри, ми хочемо щоб президент був справедливим і чесним", - заявила лікар.

Своє рішення балотуватися у президенти Богомолець пояснює волею суспільства

Як відомо, Богомолець оголосила збір коштів на реєстраційний внесок, який складає 2,5 мільйона гривень. Це обурило багатьох, адже вона задекларувала 3 мільйони гривень доходів.

"Якби Ольга Богомолець заплатила внесок зі своїх коштів, мене би спитали: "Ти йдеш туди, щоб потім ці гроші відробляти"? Суспільство було б ще більше обуреним. Цей крок навпаки мав би привести до інших думок", - пояснила Ольга.

Богомолець сподівалася, що люди по-іншому сприймуть її крок зі збору коштів на президенство

"Якщо люди обурюються, це свідчить про те, що люди не готові поки що розуміти та міняти свою систему мислення. А без зміни цієї системи мислення поміняти систему влади неможливо", - додала Богомолець.

Фото з Facebook Богомолець та з сайту Богомолець

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів