Кличко-молодший вперше стане батьком?

28 травня 2014, 15:56

Молодший з братів-боксерів Володимир Кличко, схоже, має все менше шансів уникнути весілля з американською актрисою Хейден Пенетьєрі.

Якщо вірити виданню "Us Weekly" , наречена спортсмена вагітна.

Про це журналісти дізналися від джерела з оточення пари.

"Хейден вагітна!" – розповів інформатор.


Ця новина дещо йде в розріз з нещодавньою заявою Пенетьєрі про те, що вони з Кличком відкладають весілля на невизначений термін через складну ситуацію в Україні.

Не так давно Хейден знялася у глянці для наречених, натякаючи на скоре весілля

Нагадаємо, Хейден набагато балакучіша щодо особистого життя, ніж її бойфренд-боксер. На відміну від Володі, акторка ще торік заявляла, що не проти народити дітей від українського велетня.

''В мене немає чіткого плану. Я прожила дуже велике життя, і я не відчуваю свій вік. Та я відчуваю, що була народжена, щоб стати матір'ю", - казала тоді Хейден.

"Іноді люди говорять про народження дітей так: "Твоє життя закінчується - ти ніколи не матимеш змогу знову щось робити сама!". І я подумала: "Що ви кажете? Материнство є найкрасивішою, захоплюючої річчю, і немає нічого такого, я це відчуваю, чого я не зможу робити, маючи дітей в моєму житті", - додала актриса.

Актриса впевнена, що материнство - це чудово

Пізніше Пенетьєрі дала ще один коментар, де зауважила, що вони з Володею зроблять "нормальних" дітей.

"У нього (Володимира) "о"-подібне викривлення ніг, а в мене – "х"-подібні ноги, тож у них (дітей) ноги будуть рівні… Вони будуть нормального зросту", - висловила сподівання актриса.

Невже Володимир і справді нарешті стане батьком?

Нагадаємо, у статусі наречених Кличко та Пенетьєрі перебувають з жовтня 2013-го року.

Спершу Володимир казав, що поведе американку під вінець після закінчення Майдану, а нещодавно стало відомо, що парочка вирішила таки не поспішати з весіллям.

Фото на титулці з Facebook "Новое время", фото з Twitter Хейден

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів