Білик розповіла про коханку Януковича та каблучку від Тимошенко

Неділя, 1 червня 2014, 12:27

Виявляється, співачка Ірина Білик була у числі небагатьох, хто знав про існування коханки у житті колишнього президента Віктора Януковича.

Для жінки на імя Любов Полежай, з якою Віктор Федорович жив у Межигір’ї, Білик неодноразово співала.

Крім того, в інтерв’ю програмі "Світське життя" Ірина зізналася, що Юлія Тимошенко вітає її подарунками на день народження, а з її донькою Женею співачка має дружні стосунки.

Білик, на відміну від деяких колег, воліла не коментувати Майдан та усі подальші політичні події у країні. Співачка пояснила свою позицію небажанням піаритися.

"Може, я так гучно не виступала на Майдані, вибачте мені. Я сама була перелякана, як ці люди. Ось зараз мурашки по шкірі побігли. Я мати-одиначка, так можна сказати, маю сина. Я кажу усім артистам: "Давайте не будете піаритись на тому, що відбувалося на Майдані. Допоможіть окремому хлопцю, який лежить зараз в лікарні грошима". От і все", - зазначила Ірина.

 Білик запевняє, що не хотіла піаритися на темі Майдану

Також Білик не свариться з російськими колегами через непросту ситуацію між Україною та Росією.

"Може, зараз це буде не на мою користь… Я так вважаю, що слово "росіяни" для українців зараз щось таке… Не асоціюйте це з президентом Росії. От я була на ювілейному концерті Борі Моїсеєва, це було 4-го березня, це мій друг. Також і Філіп. Скажіть, як я можу сказати, що ці люди хочуть Україні зла?" - обурилася Білик.

Також співачка запевнила, що їй постійно телефонують друзі з Росії.

"…І Лоліта телефонує. Я знаю, що хтось багато наговорив. Але всі ці люди - це мої друзі. І, повірте, вони повинні робити непростий вибір, вони мають свого царя та бога. Можливо, вони не можуть говорити те, що вони думають. І їх теж можна зрозуміти", - зазначила Ірина.

 Білик не засуджує російських колег

Білик також зізналася, що іноді здається сама собі так званим п’ятим елементом.

"От мій найулюбленіший фільм – "П'ятий елемент". Інколи мені здається, що я сама - цей елемент. Коли Міла Йовович каже: "Я - п'ятий елемент", я думаю: "Блін, Білик – ти теж п'ятий елемент!" І ось я так хочу покласти цю фішку туди, де можна врятувати людство", - розповіла артистка.

Щодо участі в агітаційних концертах, то Білик пропонували співати різні політики. Однак вона готова підтримувати лише "гарну людину", якою, схоже, вважає Тимошенко.

"Я би підтримала гарну людину. Я не знайома ні з ким з тих, кого обирають, крім Юлії Володимирівни. Але скажу, це не реклама, а як було - це ніхто не знає. І для Каті Осадчої можу сказати,що тільки Юлія Володимирівна на мій ювілей надіслала мені дуже красивий подарунок і великий букет білих троянд. Це така дівоча каблучка з білою трояндочкою…" - поділилася Білик.

Білик здається собі "п'ятим елементом" та цінує увагу від Тимошенко

Ірина додала, що політики мали б уважно ставитися до артистів, і не лише тоді, коли їм потрібно.

"…Я сама буду дуже задоволена, якщо майбутній президент прийде до мене там на якесь весілля. Або хрестини. Це життя. Не треба користуватися один одним тоді, коли треба", - зауважила Іра.

На запитання, чи підтримує вона зараз зв’язок з Юлією Володимирівною, Білик сказала:

"Я товаришую з Женею, її донькою. Я була дуже щаслива, коли вона була з Шоном. Вони розійшлися, в неї зараз інше кохання, ми спілкуємось, ми любимо одна одну".

 Білик спілкується з дочкою Тимошенко

Також Ірина добре знайома з жінкою екс-президента Віктора Януковича – Любов’ю Полежай.

"Вона завжди була моєю прихильницею. Я коли вперше потрапила до неї на День народження, я не знала хто це. Просто жіночка, блондинка. Чесно, адже мене запрошують різні жінки. Вона мені нагадала Попелюшку з фільму. Вона навіть тихо говорила, навіть боялась зі мною говорити. Я подумала: "Боже, людина має такого чоловіка поруч і вона так мене обожнює"!" - згадала Білик.

"Я ставлюся однаково до всіх людей - президента, дружини президента, куховарки, масажистки, піар-менеджера. Для мене вони всі - мої глядачі. Чесно, якщо в мене буде можливість, люди мене зрозуміють, цю жінку я не зможу залишити без мого нового альбому, він в мене виходить. Я якось через друзів-знайомих передам", - додала співачка.

Білик запевнила, що не знала про стосунки Полежай з Януковичем.

"Ні, я не знала! Я потім дізналася! Чесно, через багато місяців", - наголосила вона.

Білик співала на днях народження коханки Януковича

Однак попри те, що відбулося на Майдані і те, що Янукович втік з країни разом зі своєю цивільною дружиною, Білик воліє не висловлюватися категорично з цього приводу.

"…Я думаю, що все, що люди хотіли зняти про Межигір'я, вони це все засняли. Але там є дуже багато таємниць, скажу відверто. Скажіть мені, де правда в тому, що відбувається в Україні і я буду з цією правдою. Але залишається дуже багато знаків оклику і знаків питань. Я хочу, аби на всі знаки питання люди, які кажуть, що врятують Україну, дали відповідь", - зазначила співачка.

Фото"Світського життя" та з Facebook Білик


Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів