Ярош розповів про свою візитку та непублічну дружину

2 червня 2014, 12:31

Лідер "Правого сектору" та вже екс-кандидат на пост президента Дмитро Ярош волів би займати посаду, яка найбільше впливає на вирішення найгостріших питань у країні. Якщо б йому довелося обирати – він би радше став міністром, аніж депутатом.

А славнозвісну візитку Яроша лідер "Правого сектору" назвав безкоштовною піар-акцією.

Про це йшлося у програмі "Світське життя".

На запитання ведучої, чи носить він з собою трендові візитки з печаткою, Ярош зазначив:


"Колись нам саме такі візитки надрукували, в мене була якась кількість і я їх справді роздавав. Потім, після того, як це стало певним трендом, в нас хлопці друкують десятками тисяч і роздають скрізь. Це вже безкоштовна піар-акція".

Візитка Яроша, яка перетворилася на Інтернет-мем

У минулому інтерв’ю Ярош пообіцяв Катерині Осадчій, що познайомить її з дружиною. Але поки цього не сталося. На зауваження ведучої про те, що Дмитро ховає свою жінку від людей, він сказав:

"Добре те, що я на неї паранджу не одягаю! Я неодноразово говорив, що моя дружина - не публічна людина. Коли ще я починав 25 років тому займатися тим, чим я зараз займаюсь, тільки не публічно, у нас були з нею домовленості, що вона буде займатись сім'єю, дітьми".

Ярош не хоче показувати свою дружину загалу

До того ж, Ярош заявив, що ані дружина, ані діти не голосували. Так сталося, бо напередоні виборів надійшла інформація від служби безпеки, що з Донбасу поїхали декілька груп.

"Ці групи мали працювати по декількох виборчих дільницях, де я теоретично мав би бути з родиною. Відповідно, хлопці прийняли рішення вивезти їх з Дніпродзержинська, тому вони не голосували", - поділився Ярош.

Виборчий штаб "Правого сектору" посилено охороняють в Києві. Але Ярош запевнив, що не боїться нікого.

"Тут я нікого не боюся, тут виборчий штаб "Правого сектору", і це не моя особиста охорона. Це київські хлопці, які забезпечують безпеку усього цього помешкання", - сказав Ярош.

Попри те, що родина Дмитра живе зараз окремо від нього, він наголосив, що гостьового шлюбу в нього не буде.

"Будемо жити разом, варіанти вже продумані", - підкреслив Ярош.

Коли ведуча запитала, чи домовлявся він про якусь посаду з Порошенком чи Тимошенко заздалегідь, Ярош зауважив:

"Ми постійно проводимо зустрічі з політиками, з Тимошенко та Порошенком в тому числі, але ніяких питань по посадах ще не обговорювали".

"Мені найзручніше було би на фронті, на Сході… Займати ті пости, які безпосередньо впливають на рішення найболючіших питань, які зараз є: конфлікт на Сході, повернення Криму", - заявив Ярош.

Нагадаємо, у квітні лідер "Правого сектору" казав, що вірить у можливість стати президентом, мовляв, дива трапляються.

Фото "Сегодня", з сайту "Bohdan.org.ua" та "Світського життя"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів