Даша Малахова розлучається з чоловіком

21 червня 2014, 11:47

Ведуча кулінарного телешоу Даша Малахова оголосила про розлучення зі своїм чоловіком та батьком двох її синів Чабою Бакошем.

Про це жінка написала у своєму Facebook.

"Шановні і улюблені друзі! Я знаю, що багато хто вважав нас ідеальною парою... Але... Прошу поставитися з розумінням і повагою до нашого з Чабою рішення розлучитися", - почала Даша.

Шлюб Млахової розпався через 10 років стосунків

"Я часто писала про особисте, тому вирішила, що повинна написати і зараз... На даному етапі, вже кілька місяців, як ми не разом. Ми прийняли рішення, розлучитися тоді, коли ще є шанс залишитися друзями", - зазначила Малахова.


"Зараз нам дуже непросто, у нас двоє найкрасивіших і неймовірно хороших дітей, родичі, спільні проекти і десять щасливих років позаду. Я прошу враховувати це, якщо раптом з'явиться бажання піднімати цю тему з нами або ж ні. Буду дуже вдячна, якщо ви стримаєте свій інтерес і дасте нам можливість пережити наше дуже важкий час у спокої", - підкреслила телеведуча.

Даша з Чабою були не лише подружжям, але й працювали разом

"Я зроблю все можливе, щоб наша сім'я і кожен з нас - були щасливі і ми змогли гідно будувати наше життя і бізнес в майбутньому. Дякую вам дуже! Залишайтеся собою!" - закінчила Малахова.

У родині Даші Малахової на одного чоловіка стало менше

Нагадаємо, Даша і Чаба виховують двох синів - Матяша та Олівера.

Фото з Facebook

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів