Співачки з Майдану пропіарились у Росії з "демоном" Охлобистіним

26 червня 2014, 15:56

Кримський дует сестер-близнючок "Анна-Марія", який колись співав на Майдані, тепер, схоже, зробив усе можливе, щоби про них заговорили у Росії – причому добре.

Аня та Маша Опанасюк поїздили з концертами по таких містах, як Нижньовартовськ, стали героїнями російської преси та ледь не стали лицем російського бренду разом із одіозним для багатьох українців Іваном Охлобистіним. Потім вони "голосно і з пафосом" відмовилися, заявивши про свою патріотичність.

Щоправда Охлобистін на дівчат не образився. Навпаки, тепер колишній священик та затятий борець з "українським фашизмом" ще дужче взявся перейматися долею "талановитих дівчаток".

А все почалося зі статті у російському виданні "Super.ru". Там йшлося, що "колишні активістки Майдану" після приєднання Криму до Росії кардинально змінили свою політичну позицію.


Охлобистін взявся захишати кримських дівчат. Чи не тому що в них мама зараз в уряді Аксьонова?

"Вони згадали, що обидві є уродженками Сімферополя, де досі проживають їхні батьки, і поспішили з Києва на батьківщину. Тепер сестри живуть і працюють в Росії та очікують отримання російського громадянства. Про свою політичну активність на Україні обидві співачки воліють не згадувати: за словами їхніх друзів, дівчата тепер думають тільки про кар'єру в російському шоу-бізнесі", - зазначає видання.

І дійсно, ще в часи початку Майдану сестри Опанасюк співали мітингарям, зокрема пісні гурту "Queen".

"Ми переможемо! Атмосфера на Майдані заряджає! Виступав дует відразу після "Ляписа Трубецкого". Слава Україні!" - писали у ті часи Аня і Маша на своїй сторінці "Вконтакте".

Мама дівчат тоді посідала пост глави Республіканського комітету з охорони культурної спадщини автономної Республіки Крим. Нині ж Лариса Опанасюк - заступник голови Ради Міністрів Криму і керівник апарату в уряді Аксьонова.

Анна і Марія спершу погодилися співпрацювати з Охлобистінм, а потім "гучно" відмовилися

Дует не приховує, що залюбки їздить з гастролями Росією й впевнений, що росіяни і українці люблять одне одного.

"Ми дійсно перебуваємо в Росії, сьогодні виступали в Нижньовартовську. За два дні не було людини, яка не запитала би, як справи у людей на Україні, всі щиро переживають. Скільки сил було витрачено, щоб розповісти, як все є насправді. У кожного своя правда, але факт в тому, що ми всі люди, а всі проблеми - через брудну політику. Насправді наші народи люблять один одного", - заявили сестри Опанасюк російським журналістам.

Та щойно матеріал про український дует було опублікувано у низці ЗМІ Росії, як Аня і Маша поспішили виправдатися. Дівчата надіслали TabloID прес-реліз, де свою згоду співпрацювати з Охлобистіним пояснили "благими намірами".

"Нещодавно нас запросили взяти участь у рекламній кампанії російського бренду "BAON". Більш того, обличчям цього бренду є Іван Охлобистін, якого зараз ненавидить пів-України. Але наскільки суперечливими наші почуття не були, нас все ж зачепив сам меседж кампанії "Російський бренд і дует з України. Доведемо усім, що ми робимо кроки назустріч один одному!". Тільки з цієї позиції ми могли розглянути це запрошення", - заявили сестри.

За словами Маші та Ані, вони "стали зброєю в черговому поєдинку інформаційної війни".

Актрп назвав сестер Опанасюк "талановитими дівчатками"

"Ми запевняємо, що ніколи не відмовлялися і не відмовимося від своєї громадянської позиції. Те що відбувалося на Майдані - це історія і гордість нашого народу. Наші нові пісні здебільшого українською мовою. Ми кримчанки і "чий би зараз не був Крим" ми залишаємося українками!" - пафосно зазначили артистки.

Тоді ж Іван Охлобистін у своєму Twitter публічно підтримав сестер Опанасюк: "Не сваріться на дівчаток. Вони зараз для миру на Україні більше за Порошенка роблять".

Потім дует "Анна-Марія" поїхав до Москви на зустріч із Охлобистіним та презентацію бренду, обличчям якого вони також вирішили стати. Погулявши на московській тусовці дівчата видали новий патріотичний спіч у "Вконтакте".

"Увага! Є новини! Історія продовжується... Ми сьогодні в Москві. Відновлюємо справедливість! І вимагаємо поваги до народу України та її гідності. Познайомилися з Іваном Охлобистіним. Нам захотілося самим упевнитися у ставленні цього актора до нас, до України і всього, що відбувається", - почали свою заяву співачки.

Маша і Аня зауважили, що зірка "Інтернів" висловив повагу до того, що вони мають свою позицію і не відмовляються від неї.

"Намагалися знайти порозуміння, але після того як Іван вийшов на сцену у футболці ДНР і з автоматом - ВСЕ, що ним було сказано, вже не мало значення. Хоча він навіть сказав, що любить Україну, у нього дружина українка. Але ми не розуміємо такої любові. І ми публічно заявили, що відмовляємося в цьому випадку брати участь в даному проекті", - заявили вони.

Щось на фото з Москви Маша і Аня не виглядають засмученими

Та після публічної відмови сестри Опанасюк не пішли геть, а взялися розважати російську публіку піснею гурту "Океан Ельзи".

А Охлобистін у свою чергу знову підтримав дівчат та тепер вже заявив, що переймається їхньою долею. Більше того, актор запевняє, що досі має з дуетом "Анна-Марія" ділові стосунки.

"Вони не такі дикі, як кажуть про них у пресі. Вони талановиті дівчатка. Я поважаю їх позицію, а вони поважають мою позицію. У мене з ними абсолютно немає ніяких зіткнень в політичній ситуації, але це не заважає нам вести ділові стосунки. Я тільки боюся, що їх за спілкування з таким демоном, як я, затопчуть на своїй батьківщині. Зараз у мене в голові тільки одна думка - як їх вигородити, тому що вони абсолютно не винні", - процитував Івана сайт "Super.ru".

Самі ж Аня і Маша заявили, що їх "втягли у політичну метушню", та на них звели наклеп "недобросовісні ЗМІ".

"Ми розуміємо для чого це робиться і тому наполягаємо на своїй громадянській позиції. Ми хочемо сказати, що дуже любимо Крим як наш рідний край. Ми любимо Україну як нашу батьківщину. І ми любимо російський народ як наш братній народ. І тому ми бажаємо миру усім нам", - підсумували сестри.

Фото з "Вконтакте" Охлобистіна, дуету "Анна-Марі", "Дней.ру" та "Super.ru"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів