Рибчинський про Повалій: Тая завжди розважала казнокрадів

10 липня 2014, 16:26

Син легендарного поета Юрія Рибчинського, композитор Євген Рибчинський висловив свою думку стосовно депутатки і співачки Таїсії Повалій.

Він зазначив, що Тая завжди співала не для народу, а для можновладців.

Крім того, в інтерв’ю "Дусі" продюсер розповів про те, чому українські артисти дуже прагнуть завоювати російський ринок.

На думку Рибчинського, будь-яка публічна людина впливає на формування громадської думки.


"Ось наприклад, якась народна артистка України пішла не у той бік, вступила до лав організованого злочинного угруповання під назвою Партія регіонів - і багато людей починають думати: ну, напевно, не така вже й погана ця Партія регіонів, якщо народні артистки в неї вступають... Вона ж співала безліч чудових пісень, значить, у неї є серце. Це, напевно, ми чогось не знаємо, а вона була і є молодець", - сказав Євген.

Рибчинський вважає, що публічні люди так чи інакше формують громадську думку

На запитання, чи він має на увазі Таїсію Повалій, Рибчинський-молодший зазначив:

"Майдан став лакмусовим папірцем, що показує, хто є хто і що є що. У контексті суспільного протистояння стало ясно, що Повалій - це не просто нульовий депутат або статист-кнопкодав, стало зрозуміло, що гроші і почесті - це все, що її цікавить".

На думку Євгена, Повалій - нульовий депутат

"Перед ким вона співала останнім часом, перед народом? Де ці концерти? Тая завжди співала перед можновладцями, на їх весіллях та днях народження. Ще при Кучмі її ввели в це коло, і я був свідком того, як вона розважала казнокрадів в будь-який зручний для них час", - сказав Євген.

Повалій почала співати ще для Кучми, а потім стала улюбленою співачкою Януковича

Він також зауважив, що Повалій ніколи не мала політичних уподобань.

"Єдине її переконання: я півжиття прожила в бідності, хочу жити багато, в злиднях більше не хочу і не буду... Чи можна її за це судити? Ні! Але і поважати навряд чи варто", - відрізав Рибчинський.

Також Євген, який вже багато років у шоу-бізнесі, пояснив, чому українські зірки так прагнуть виступати у Росії.

"Будь-який український виконавець (україномовний, російськомовний - неважливо) мріє розширити свій ринок. Український ринок становить приблизно 1/12 від російського. Це я з повагою кажу, не применшую… Всі хочуть зробити російську аудиторію своєю, щоб заробляти набагато більше", - зауважив продюсер.

"Навіть патріотичний Слава Вакарчук багато чого там досяг - не скажу слави, але популярності точно, - і завдяки цьому мав великі концерти, яких зараз не має", - додав Рибчинський.

Рибчинський вважає, що навіть Вакарчук хочу співати у Росії, бо там більший заробіток

"Артисти зіткнулися зараз не з проблемою бідності, ні, швидше з проблемою різкого скорочення бюджету. Їм здається, що тепер так буде завжди. Вони не розуміють, що це тимчасове явище, що цей ринок російський нікуди від нас не дінеться. Це Путін рано чи пізно кудись подінеться, а ринок залишиться. Росія, як будь-яка імперія, не може жити без хліба і видовищ! Просто це х*йло загрався у царя-батюшку!" - наголосив Євген.

Що ж до таких артистів, як Ані Лорак і Тіна Кароль, котрі намагаються бути поза політикою, то про них Рибчинський сказав наступне:

"Якщо артист живе поза політикою, в цьому, в принципі, немає проблеми. Навіть якщо він (вона) отримує з рук продюсера московського телеканалу якісь призи, це теж не зрада батьківщині. І не треба істерик! Ну, особисто я б не став одержувати і знаю багатьох, хто в такий час би на це не пішов. Але якщо у артиста була мета в житті отримати цей приз, і це збіглося в часі з нинішніми подіями, то треба використовувати цю можливість для демонстрації своїх ідеалів".

Як відомо, нагородження Лорак у Росії викликало бурю осуду серед українців

"Гірко те, що, вийшовши на сцену, вони не сказали слів, яких чекала вся Україна. Вони могли і повинні були сказати "Слава Україні! Героям слава!". І все! І ці люди були б героями України. А вони з манірними обличчями говорили "спасибі". За що спасибі? Ви все життя працювали, щоб вам говорили спасибі, і не потрібно дякувати телеканалу або публіці за те, що вони вам аплодують. Тому що оплески - це всього-навсього відповідь на вашу творчість", - підкреслив композитор.

"Не вчасно Потап зняв штани, ох як не вчасно! Я поважаю Льошу і вважаю, що він дуже креативний хлопець... Шкода, що його не вистачило на те, щоб, стягнувши штани, залишитися в жовто-блакитних трусах з написом "Хто тут Х*йло?". З усього можна зробити шоу і на рівному місці стати героєм, але для цього потрібно бути героєм в серці, а не клоуном, смішним для всіх", - зазначив Рибчинський.

Фото з сайту "Zabor.zp.ua", з Facebook Рибчинського, фото "Української правди", з ВКонтакте Повалій

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів