Пригожин розповів, чому Скрипка відмовився від концерту Валерії

11 липня 2014, 11:12

Чоловік і продюсер російської співачки Валерії Йосиф Пригожин розповів, чому Олег Скрипка відмовився взяти участь у концерті Валерії в Лондоні.

За словами Пригожина, Скрипці погрожувало СБУ, причому - тюремним ув’язненням.

Про це продюсер розповів сайту "Super.ru".

У прийдешньому жовтні кілька російських музикантів на чолі з Валерією виступатимуть в "Royal Albert Hall" у Лондоні. Також на цьому концерті мав заспівати і гурт "ВВ".


Утім, нещодавно стало відомо, що українці відмовилися від участі у концерті росіян. Після заяви Скрипки про відмову, Пригожин вирішив "пролити світло" на ситуацію.

"Я дуже засмучений цим фактом, бо до Олега ставлюся з розумінням і повагою. У мене була з ним розмова, і він мені розповів, що служба безпеки України викликала його на допит і погрожувала тюремним ув'язненням, якщо він виступить на концерті російської співачки. Не знаю, де тут правда. Щиро сподіваюся, що я не зашкодив йому, повідавши цю історію", - сказав продюсер.

Пригожин заявив, що Скрипці погрожувало СБУ

"З іншого боку, по-перше, цей концерт - культурна програма на нейтральній території, де ми, діячі культури, не маємо ніякого відношення до політики. Ми повинні мирити народи, повинні робити все, щоб цієї війни не було і люди не гинули. По-друге, мені трохи незрозумілі судження Олега, війна - справа політиків і бізнесменів. Ми, артисти, не можемо розпалювати конфлікти", - заявив Пригожин, який розхвалює політику Путіна.

"На концерті Валерії ми планували виконати одну з прекрасних балад Олега Скрипки українською мовою на знак підтримки українського народу. Але навіть без нього ми все одно її виконаємо. Я взагалі єврей за національністю, народився на Кавказі, живу в Москві, Йосип Давидович Кобзон народився на Україні. Яка різниця, яка у нас національність? Є провокатори, які нас стравлюють, намагаються зіштовхнути лобами, але навіть у членів однієї сім'ї можуть бути різні політичні погляди, однак вони все одно залишаються разом", - зазначив чоловік Валерії.

Пригожин з Валерією з самого початку співають дифірамби Путіну

Також російське видання наводить слова самого Скрипки, який підкреслив, що захід у Лондоні планувався ще півтора року тому, і він тоді погодився.

"Але зараз політична ситуація сильно змінилася, і я не можу виступити на концерті, поки між Росією і Україною йде війна. Ми дійшли до критичної точки, в моїй країні гинуть люди", - сказав лідер "ВВ".

Нагадаємо, днями у пресі з'явилася інформація про те, що "ВВ" виступить на концерті Валерії у Лондоні. Однак гурт і його лідер Олег Скрипка спросутвали це.

Фото з Facebook Скрипки та з Instagram Валерії

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів