Думка стиліста: Порошенко нагадує "дев’яності", а Кличко – хлопця з заводу

15 липня 2014, 14:28

Стиль політиків – завжди цікава та плідна тема для обговорення. Зазвичай вся критика дістається жінкам-парламентаріям, але чоловіки теж варті уваги.

Стиліст Ганна Єгорова взялася аналізувати стиль президента Петра Порошенка, прем’єра Арсенія Яценюка, мера Києва Віталія Кличка та спікера Олександра Турчинова.

Так, на авторитетну думку стиліста, Порошенко викликає асоціації з "дев'яностими", Яценюк виглядає прогресивно, Кличко нагадує "робочого хлопця", а Турчинов одягом підкреслює власну зневіру.

Отже, першим під пильне око критика потрапив гарант. За словами Ганни, стиль Порошенка викликає в пам'яті смутний, але стійкий образ відважного бізнесмена з лихих ж "дев'яностих".


Порошенку варто передивитися свій стиль, аби йти в ногу з часом

Про неідеальну посадку костюма на широких плечах Петра Олексійовича говорять вже давно. Ні для кого не секрет, що костюм – це дуже тонка справа, особливо для першої особи країни.

"При злегка пом'ятому, в силу віку, обличчі, костюм повинен мати бездоганну посадку й ідеальну фактуру. В іншому випадку, ефект легкої недбалості перетворюється на ефект неабиякої несвіжості", - зазначає стиліст.

Крім того, за словами Єгорової, Порошенку не варто носити яскраві краватки, бо вони перетворюються на плями.

Стиліст також радить президенту змінити колір костюмів. Додати приглушені, м'які і холодні тони і обирати краватки більш складних відтінків з невеликими геометричними малюнками.

А от вишиванки личать усім

"Зараз відчувається дисонанс між посадою, державною і морально-етичної позицією Президента і деякими архаїзмами в манері одягатися", - підсумовує стиліст.

А от стиль прем’єра Арсенія Яценюка повністю відповідає посаді. Як зауважує критик, його костюми ідеальні, як і поєднання кольорів в цілому.

"Додавати або прибирати елементи композиції в даному випадку не варто. Композиція цілісна. Прем'єр-міністр виглядає як людина, компетентна у своїй справі, яка мислить прогресивно. Щоправда, його витриманий стиль іноді насторожує", - такий вердикт винесла Єгорова Яценюку.

Яценюк знається на хороших костюмах

Меру Віталію Кличку, здається, найважче. По-перше, через його нестандартні розміри. Дружина Наталя неодноразово казала, що її чоловіку-велетню доводиться шити одяг на замовлення.

Однак пошиті на замовлення речі не додають Віталію лиску. Стиліст каже, що Кличко-старший схожий на робочого хлопця з заводу, який раптово став директором.

"Або картаті сорочки геть, або гостроносі туфлі викинути у відро для сміття. У піджаках варто підняти лінію плечового шва, інакше виникає повторення ситуації з Порошенком…" - зазначає стиліст.

Стиліст вважає, що Віталію варто брати приклад зі свого молодшого брата Володимира, який виглядає стильнішим

Останнім під роздачу потрапив спікер Олександр Турчинов. "Пастир з парафіяльної церкви, якого іноді переодягають у бізнесмена. Або - в відставного підполковника".

На думку стиліста, з образу Турчинова варто прибрати його улюблені водолазки з горловиною, бо вони роблять навислі надбрівні дуги ще більш важкими, а погляд - ще більш нещасним.

Дарма Турчинов носить ці светрики з горловиною, каже стиліст

Також стиліст радить зменшити кількість темних кольорів у костюмах та краватках

"Нудьгу зовнішнього образу потрібно згладжувати, а не підкреслювати", - каже стиліст.

Темним одягом Олександр Валентинович підкреслює свою смуту

Фото ТаблоID, з Facebook, з сайту президента

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів