Кличко не пам’ятає дати весілля та не знає, з ким дружить жінка

14 липня 2014, 15:03

Перша леді столиці Наталія Кличко виправдовує своє нове звання. Вона займається родинним гніздечком та дітьми, поки чоловік робить політичну кар’єру.

І хоча жінка супроводжувала Віталія на Майдані, вона все ж таки не лізе у його справи, як і він не заважає їй у веденні домашнього господарства.

В інтерв’ю "Viva!" дружина мера Кличка розповіла про повагу до особистого простору чоловіка та про ставлення до грошей у їхній родині.

Під час заворушень на Майдані та трагічних подій в Одесі Наталія дуже хвилювалася за чоловіка, але паніку не влаштовувала.


"…Ми весь час на зв'язку. Я, звичайно, хвилююся, але не драматизую ситуацію. Чоловік обрав свій шлях, і моє завдання - не влаштовувати істерики, а підтримувати його, спокійно поцілувати і відпустити туди, де йому належить бути", - зауважила перша леді столиці.

Наталія намагається в усьому підтримувати свого чоловіка і збоку здається ну просто ідеальною дружиною

"Під час лютневих подій Віталій перебував у гарячих точках, подробиці я дізнавалася з телерепортажів. Він ризикував своїм життям, але беріг мою психіку. Я прекрасно розуміла, що коли країна в небезпеці, Віталій не зможе відсиджуватися в теплому кабінеті і підписувати якісь папери, а буде на передовій", - поділилася Наталія.

Жінка також додала, що якби не знала чоловіка добре, то багато що для неї було б шоком.

"…Віталію притаманний вроджений бойовий дух. Він боєць і борець за покликанням. Ми зідзвонювалися, найважливішим для мене був вечірній дзвінок. Я не писала йому тисячу есемесок, не створювала паніку - це і була головна підтримка з мого боку. У рідкісних випадках дзвонила, щоб почути його голос. Ходила на Майдан, щоб його підтримати", - розповіла дружина Кличка-старшого, яка навіть співала зі сцени Майдану.

Поки Майдан був безпечним, Наталія ходила на нього разом з чоловіком

На запитання, що її об’єднує з чоловіком, Наталія відповіла:

"Честь, відданість... Для Віталія це не порожні слова. Він цінує дружбу, сім'ю - в цьому ми схожі. Я знаю: що б не трапилося в житті, поруч є людина, на чиє надійне плече я можу спертися. І Віталій знає, що він завжди може покластися на мене".

Що ж до порад, то Наталія знає, коли їх можна давати, а коли ні.

"Віталій - сформована особистість, ключові рішення у своєму житті він приймає самостійно. Ми радимося як чоловік і дружина. На мені господарська частина - від покупки взуття дітям до літніх канікул, це мій фронт діяльності, де я не питаю його думки. Чоловік ніколи не стосується домашніх справ, але хіба це обов'язково для чоловіка?" - поділилася дружина мера.

Наталія упевнена, що будь-якої миті зможе спертися на міцне плече чоловіка

"Було б чудово, якби він одного разу що-небудь приготував на кухні або подав каву в ліжко, однак я не висуваю йому претензії. Іноді тільки жартую: "Коли зберешся приготувати мені каву, попередь, щоб не сильно мене шокувати", - жартома додала Наталія.

Також жінка зізналася, що Віталій не пам’ятає дату їхнього весілля, а от день її народження не забуває.

"Так у нас і весілля не було, так, поставили штамп в паспорті. Чесно кажучи, я теж не пам'ятала числа, поки в Інтернеті хтось не привітав нас з ювілеєм. Тепер знаю, що 26 квітня моєму штампу в паспорті виповнилося 17 років", - зазначила вона.

І Наталія, і Віталій мають особистий простір. До такого мудрого рішення вони прийшли не одразу.

"…В моєму оточенні є люди, з якими мій чоловік не знайомий. Так само, як і я не знаю всіх друзів Віталія. Це нормально, кожен з партнерів має право на свій особистий простір", - підкреслила Наталія.

Кличко знає не усіх друзів своєї дружини, як і вона не знає усіх з оточення свого чоловіка

"Я збрешу, якщо скажу, що в 20 років до мене прийшло розуміння, що у кожного має бути особистий простір. Це приходить з досвідом, кількістю років, прожитих у шлюбі. Адже можна збожеволіти, якщо весь час ділити один простір, без права зробити крок вліво, крок вправо. Якби мудрість приходила в юності, тоді б сімейне життя для кожної пари була б суцільним насолодою. Тому вже зараз є життєві мудрості, які я хочу ще на старті передати дітям", - розповіла дружина Кличка-старшого.

Серед важливих принципів виховання дітей Наталія назвала повагу до грошей.

"Це непросто, адже діти ще не знають їм ціну. Але в нашій родині ніколи не звучить фраза: "Ой, ну подумаєш, скільки там воно коштує - всього лише сто чогось там". Я пояснюю дітям - і, сподіваюся, вони розуміють - що вони живуть в раю, який їм створили тато і мама. Кажу, що їм просто дуже пощастило, що це не реальність і рано чи пізно цей прекрасний і безтурботний рожевий світ закінчиться", - зауважила перша леді Києва.

Наталя радіє, що діти з повагою ставляться до грошей, які самі поки не заробляють

Наталія також запевнила, що їхні діти не є балуваними та ніколи нічого не вимагають.

"Я досі купую їм одяг, тому що діти ненавидять ходити в магазини. Для нас велика проблема на Різдво і Новий рік з подарунками. "У нас все є, нам нічого не треба", - чую відповідь на питання, що покласти під ялинку… У дітей спокійне ставлення до грошей, тому що і ми з Віталієм спокійно ставимося до грошей і брендів. Я не хочу лицемірити, що гроші мені не потрібні, вони відкривають багато дверей, але ставлюся до них без фанатизму", - підкреслила Наталія.

Нагадаємо, наприкінці червня Наталія Кличко їздила відпочивати до Індії, де шукала спокою.

Фото з Facebook Кличка та "Viva!"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів