Повалій і Бужинська раптом згадали про Україну та присвятили їй пісні

22 липня 2014, 11:19

Колишня регіоналка, а тепер позафракційна депутатка і співачка Таїсія Повалій, яка активно виступає у Росії, раптом згадала про батьківщину. Днями Тая презентувала пісню, яку присвятила подіям в Україні.

Син Повалій Денис у своєму Facebook написав: "Мама нарешті заговорила" та виклав аудіозапис пісні під назвою "Боже".

Сама ж Таїсія не казала нічого, а лише підписала композицію "Батьківщині присвячується".

Ілюстрацією до пісні стала світлина, на якій Повалій ставить свічку у церкві.


Тепер Таї залишилося зняти патріотичний кліп...

Як відомо, протягом усіх місяців Майдану та воєнних дій депутатка воліла залишатися осторонь та не висловлювала свою громадянську позицію. При цьому вона не цуралася російських премій та вечірок російських колег.

Так само у патріотизм різко вдарилася інша співачка, яка нещодавно поїхала з країни. Катя Бужинська написала пісню, присвячену героям України.

Катерина, як і її старша колега, не заявляла вголос про свою позицію стосовно подій у країні, але все одно вирішила хоч якось долучитися.

"Я не могла пройти повз... пройти повз боротьбу за життя, за ковток свободи, за мирне небо.Я ніколи не могла подумати, що до нашої країни прийде війна, що криваві події заберуть тисячі життів, що брат піде на брата, а безліч сімей залишаться без батьків, братів і синів", - сказала Катя.

Події у країні "надихнули" Бужинську на пісню про солдатів

Тому співачка не вигадала нічого кращого, ніж присвятити композицію "Солдат України" Героям нового часу.

Крім того, Бужинська з чоловіком у Києві відвідали головний військовий госпіталь, в якому зараз перебуває близько 150 солдатів з найгарячіших точок АТО.

"У госпіталі знаходиться мій однокласник Сергій Козак. Він завжди відгукнеться і прийде на допомогу, сміливий і веселий хлопець, який зараз прикутий до ліжка серйозними травмами… Дивлячись на них, я не могла стримати сліз, а їхні очі наповнені вірою і оптимізмом, тим внутрішнім яскравим сонячним світлом, який незважаючи ні на що проривається крізь чорні хмари кривавої війни", - поділилася враженнями співачка.

Як же ж сходити до госпіталя і не сфотографуватися з пораненими...

"Кожне слово було написано від душі, за покликом серця. Про те, що болить і про що плаче, до чого прагне і в що вірить", - зауважила Бужинська.

Фото з Facebook та прес-служби Бужинської

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів