Меладзе прокоментував санкції Латвії проти Кобзона і Валерії

23 липня 2014, 11:42

Співак Валерій Мелдазе вважає, що у нинішній ситуації між Росією та Україною артистам варто бути обережними у висловленнях щодо політики.

Себе Меладзе називає космополітом, а від коментарів політичного конфлікту утримується.

У коментарі "Дождю" співак поділився міркуваннями стосовно санкцій Латвії проти деяких російських артистів.

"Це питання дуже неоднозначне, і я не перший хто про це каже. Зараз настав такий час, коли людей почали ділити на своїх та чужих, людина може мати лише одну думку – вона або за нас, або проти нас. І це, на жаль, відбувається і у Росії, у Росії в першу чергу, а може і не в першу чергу, та, як не дивно, у всьому світі", - обережно почав Валерій.


І випадок з чорним списком Латвії, на думку Меладзе, показав, що навіть демократичні країни здатні заборонять свободу думки.

Меладзе дуже обрежно прокоментував санкції Латвії, щоб раптом теж не потрапити до якогось чорного списку

"Взагалі я думаю, що нам треба бути готовими до того, що незабаром ми говоритимо про все лише на кухнях. І це буде не лише у Росії, а у всьому світі. Мені здається, що від демократії у тому вигляді, до якого ми тільки почали звикати, треба тепер відвикати. Не можна казати зайвого ані у Росії, ані в жодній іншій країні", - зауважив Меладзе.

Валерій також згадав артистів, які висловилися проти політики Путіна. Як, наприклад Андрій Макаревич, якого тепер багато хто засуджує у Росії.

"У той же час Валерія, Газманов та Йосип Давидович Кобзон висловилися на підтримку політики Росії, і ось тепер вони отримали те, що отримали", - сказав Меладзе.

"Я гадаю, що артистам зараз треба бути дуже обережними у висловленнях, тому що будь-яке необдумане слово може обов’язково повернутися проти них. Або всередині Росії, або за її межами", - наголоси співак.

Меладзе не засуджував Валерію, Газманова та Кобзона, а лише порадив бути обережними у публічних висловах

Утім, для себе Меладзе не бачить жодних проблем, адже він весь цей час відмовчувався.

"Я для себе не бачу жодних проблем, тому що, скажу чесно, етнічно я грузин, потім я жив в Україні, потім тривалий час жив і живу, і діти мої народилися у Росії… Не знаю, раніше це слово вважалося хорошим, а зараз за нього можуть і засудити… Космополіт та інтернаціоналіст у хорошому сенсі цього слова… Я не хочу, щоб моя територія обмежувалася. Мені всюди добре, я всюди бачу хороших людей", - заявив Валерій.

Меладзе назвав себе космополітом та інтернаціоналістом

"На жаль, політики всього світу вступили у таку боротьбу, і настільки усе загострилося, що прості люди і зокрема артисти дуже страждають. Здавалося б, музиканти і політика – це речі зовсім несумісні, але тим не менше, наші колеги якось потрапляють у подібні ситуації, і багатьом цікаво, у багатьох азарт з’являється… Ми маємо зараз бути в цьому плані обережними", - підсумував Меладзе.

Фото "Tochka.net" та з Instagram Валерії

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів