Приходько росіянам: Ви вузьколобі, ви глухі

4 серпня 2014, 17:15

Співачка Настя Приходько, яка зараз бере участь у турі на підтримку військових, не витримала і висловила все, що думає стосовно росіян.

У своєму Twitter артистка назвала їх глухими маріонетками і заявила, що вони заздрять українцям.

"Дивитися смішно на пости "Раші"!! Хлопці, ви дурні, курка орлом не стане;)))) У вас один орел, і те малуватий, скоріше орлятко", - почала Приходько, яку, вочевидь, дістало читати коментарі росіян.

"Ми вас не чіпаємо, а ви тільки те й робите, що нам заздрите;))) Мені від Росії нічого не потрібно! У мене є шанувальники які мене люблять! А всіх, хто проти моєї країни, проти мого народу, дорогу ви знаєте куди йти, хоча ... Ви там вже давно;))) Шкода вас! Чесно, причому дуже!" - написала Настя.


Настя з військовими, для яких співає

"Ви вузьколобі, ви глухі! Вами, як маріонетками, смикають, де зручно! Вам все одно, що то говорити!", - заявила співачка.

"Як можна вести діалог з розумово відсталими? Легко! Реготати з них і дивитися, як вони зляться;) У хлопців з Росії тільки матюки в голові!" - написала Приходько.

Нагадаємо, ще у березні Настя радила російському президенту Путіну зосередитися на молодій дружині. А пізніше вона казала, що їй шкода таких людей, як співачка Валерія.

Фото з Instagram Приходько

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів