Потап і Настя: Ми і не уявляли, що нас втягнуть у політичні провокації

7 серпня 2014, 17:32

Дует Потап і Настя вирішили зробити офіційну заяву з приводу своєї позиції та обвинувачень на їхню адресу за концерти у Росії.

7-го серпня артисти організували прес-конференцію, на якій заявили, що люблять і славлять свою країну та не очікували, що їм всадять ножа у спину.

"Це ганьба, що нам доводиться збирати журналістів, щоб розповідати, що ми з України і любимо свою країну! Ми навіть уявити не могли, що українському дуету "Потап і Настя" вставлять ніж у спину і втягнуть у політичні провокації. Ми працюємо на благо України, прославляємо її, і будемо робити все для своєї рідної країни! І на даний момент те, що ми дійсно вміємо робити, - виступати і продовжувати працювати!" - заходився запевняти Потап.

Шоумен наголосив, що кожен має займатися своєю справою.


Потапа і Настю дістали звинувачення у нелюбові до батьківщини

"…І артисти повинні займатися музикою! Я звертаюся до всіх представників ЗМІ та до всіх людей: припиніть впадати в крайнощі, перекручувати факти і нагнітати обстановку! Нам всім потрібні великі артисти, які будуть завдяки своїм виступам створювати круговорот грошей у нашій країні і популяризувати українську культуру", - звернувся Потап.

Дует закликав журналістів припинити впадати у крайнощі

"Прикро, що мене не сприймають у першу чергу як керівника успішної української компанії, що дає робочі місця, і людину, яка робить щось для рідної країни і розвиває її культуру. Щоб у нас була єдина країна, нам потрібно лояльніше ставитися один до одного. Досить рвати артистів! Нам разом потрібно об'єднатися і будувати квітучу країну!" - заявив артист.

А Настя у свою чергу додала, що до їхнього концерту 9-го серпня в Києві готуєть провокацію.

"Ми дійсно отримуємо загрози про зрив концерту 9 серпня. Але хочу звернути увагу: на наш виступ прийде дуже багато наших юних шанувальників, мої племінники, п'ятирічний син Потапа і ті дітки-переселенці з східних міст України, яким ми допоможемо завдяки концерту. Його зрив і будь-які провокаційні акції, які потягнуть за собою неприємні ситуації на концерті, будуть на совісті тих, хто не може розібратися в ситуації і зрозуміти, що ми якраз виступаємо за Україну, і наш концерт проходить в підтримку українських діток", - наголосила співачка.

Фото прес-служби "MozgiEntertainment" та "Гламурчіка"


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів