Ляшко: Не принижуйте Огнєвіч порівнянням із Повалій

20 вересня 2014, 12:13

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко розповів, чому у його виборчих списках з’явилося ім’я співачки Злати Огнєвіч.

У програмі "Світське життя" депутат заявив, що не варто принижувати Огнєвіч порівнянням із Повалій.

"Різниця між Златою Огнєвіч і Таєчкою Повалій у тому, що Тая просиділа і навіть не "мукнула" за роки перебування у Парламенті, жодного законопроекту не подала і при цьому, коли Росія окупувала Крим, вона їздила туди співати", - заявив Ляшко, коли його запитали, чому Злата йде в політику від його партії.

У липні під час засідання у Раді Ляшко з трибуни звернувся до Повалій: Таїчка, чого ти там так тихенько сидиш?

"Злата Огнєвіч народилася в Росії. І при цьому, після того, як в минулому році на "Євробаченні" посіла 3 місце, її обрали візитною карткою Криму. Після того, коли Росія окупувала Крим, вона відмовилась бути візитною карткою Криму. І зараз вона співає на фронті, підіймає бойовий дух нашим бійцям. Крім того, вона молода, красива і розумна", - сказав депутат.


На зауваження про те, що для парламентарія замало бути молодою, красивою та розумною, Ляшко зазначив:

"Я розумію, що в уяві людей парламентар - це мордатий, пузатий, старий, хворий і дурний. А я хочу, щоб у Парламенті були молоді, розумні, красиві".

Майбутній депутат Злата Огнєвіч - красива, молода... Ляшко вважає, що і розумна також

А на іронічну репліку ведучої про те, що у партії достатньо одного шоумена, Ляшко серйозно відповів:

"В нашій політичній силі всі люди патріоти, відповідальні, і ті, які йдуть у Парламент, щоб проводити радикальні зміни. Коли мене питають: "Де команда Ляшка?" Оце команда Ляшка. Я не можу бути один".

Головний шоумен Ради - Олег Ляшко

Тоді Осадча згадала, як Повалій у перші дні роботи не змогла відповісти на елементарні запитання. І зараз виникають сумніви, що Злата Огнєвіч та спортсмен Денис Силантьєв, який також у списках партії Ляшка, володіють більшими знаннями, аніж Повалій.

"Я б на вашому місці не принижував Злату, порівнюючи її з Таєю Повалій. Тая Повалій зрадила рідну вітчизну. Злата цього не робить. Отака між ними різниця. Щодо екзаменів - життя нам кожному влаштовує екзамен", - відрізав Ляшко.

Ляшко вважає, що Огнєвіч зможе стати кращим депутатом, ніж Повалій

Сама Огнєвіч поки що не коментувала появу свого імені у списках Ляшка. Вона лише пообіцяла у Facebook незабаром зробити офіційну заяву.

Фото "Української правди", з Facebook Ляшка, з ВКонтакте Повалій та з сайту Огнєвіч

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів