Батько Клочкової та невістка Ротару розповіли про життя у Криму

16 липня 2014, 17:59

Тема відпочинку в анексованому Криму зараз дуже актуально. Як відомо, багато публічних людей мають там нерухомість і щороку відпочивають.

Після окупації півострова Росієї, дехто з селебрітіз зарікся туди навідуватися, поки Крим не повернеться до України. Але й є і такі, хто досі там відпочиває, наче й нічого не сталося.

Давньою мешканкою Криму є співачка Софія Ротару, яка має у Ялті власний розкішний готель. От і зараз Софія Михайлівна перебуває у своєму улюбленому місті.

"До Криму ми всією сім'єю приїхали на авто. На кордоні нас пропустили без черги, поважаючи статус народної артистки Софії Ротару. Взагалі, з середини квітня ми добираємося виключно на автомобілі - для нашої сім'ї так зручніше. Якщо і доводиться чекати в черзі на кордоні, то це в середньому займає не більше двох годин", - розповіла "Вестям" невістка Ротару Світлана.


Цей будинок у Ялті належить Софії Михайлівні

За оцінками ріелторів, будиночок Софії Михайлівни тягне на мільйон доларів.

Світлана також зауважила, що сформована ситуація суттєво не вплинула на дохід готелю або настрій гостей курорту.

"Я не була свідком якихось сутичок і суперечок між українцями та росіянами. У Ялті всі відпочивають, і найменше людям хочеться думати і говорити про ворожнечу", - сказала невістка Ротару.

У батьків співачки Джамали у селі Малореченське є невеликий готель. Однак сама вона досі не наважилася приїхати на батьківщину.

"Джамала звикла на літаку добиратися, а літаки ж не літають зараз сюди. Щодо потягу каже: "Мамо, я вже так відвикла їздити поїздами. Але додому хочеться дуже". Ну, сподіваюся, може, в серпні приїде", - розповіла мати Джамали Галина Михайлівна.

Ціна за номер у готелі батьків артистки - від 80 до 350 гривень у пік сезону.

Олімпійська чемпіонка Яна Клочкова, як відомо, не цурається відпочинку в окупованому Криму. Так само, як і її батьки, яки звідти родом.

За словами батька плавчині Олександра, обстановка в Криму спокійна, але ціни зросли.

"Наша бабуся ходить на центральний ринок, купує м'ясо. Воно подорожчало: 60-70 гривень зараз коштує. А в дідуся Яни пенсія піднялася: була 1300 гривень, а зараз - у кілька разів більше!" - сказав чоловік.

Він також зауважив, що на полицях магазинів повно як українських, так і російських товарів. Крім того, батько Яни наголосив, що не стикався з паперовою тяганиною.

Клочкова насолоджується відпочинком у Криму...

"З реєстрацією автомобіля сказали, що до Нового року нікого чіпати не будуть. Поки що можна спокійно їздити з українськими посвідченнями, номерами і страховкою. Щодо права власності на квартиру - кажуть, що вже з серпня БТІ та інші служби працюватимуть і почнеться цей процес", - розповів Олександр Клочков.

Сама Яна завжди охоче розповідала про свій відпочинок на південному березі, але цього року говорить про Крим дуже стримано.

"Для мене важливо, щоб влітку син оздоровився, подихав морським повітрям. А оскільки в Криму у нас є квартира, ми поїхали туди ", - відповіла спортсменка.

...І не бачить в цьому проблеми

Співачці Златі Огневич було п'ять років, коли її родина переїхала в Судак. Саме в Криму майбутня зірка почала займатися музикою та закінчила школу.

Востаннє Злата була у батьків ще в лютому. Тоді менеджмент артистки і уряд Криму підписували угоду про продовження договору співпраці. Злата мала стати обличчям рекламної кампанії туристичного сезону цього року.

"Співпраця Злати Огнєвіч з владою Криму обірвалася на початку березня. Договір зберігається як пам'ять про важливу місію, яку довірили Златі, але яка не може бути відновлена, зважаючи на ситуацію, що склалася в Криму. Злата була і буде громадянкою України", - наголосив продюсер співачки Михайло Некрасов.

Огнєвіч відмовилася від рекламної кампанії у Криму

Фото з сайту "Вести" та з Instagram Клочкової

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів