Як ЗМІ Коломойського завзято викривають панські звички Ляшка

23 вересня 2014, 13:43

Лідеру Радикальної партії Олегу Ляшку все більше дістається від телеканалу, що належить олігарху Ігорю Коломойському. Звісно, Олег Валерійович у даному випадку далеко не бідна вівця.

Як повідомляє "ТСН", Ляшко не є тим скромним політиком від народу, яким він хоче усім здаватися.

Насправді він має елітну віллу у Конча-Заспі, літає чартерними рейсами та їздить на дорогих авто.

Також Ляшко оточує себе кількома охоронцями. Дехто з них, за даними "ТСН", маскуються під звичайних людей.


Ляшка постійно супроводжує кілька охоронців

Так, наприклад, раніше Ляшко пересувався Києвом на ексклюзивному позашляховику "Рендж Ровер" з індивідуальним тюнінгом. Він його виставив на продаж і пообіцяв віддати гроші на потреби АТО.

Ляшко сідає у свій крутий джип, який він начебто виставляв на продаж заради допомоги АТО

Востаннє радикала бачили на цьому авто минулого тижня. Однак на ньому вже висіли інші номери.

Про автівку Ляшка ТаблоID писав ще 4 роки тому

Потім його бачили в повністю броньованому "Mercedes" еліт-класу. Але на людях Ляшко сідає в скромний білий "Мерседес" охорони, а через кілька десятків метрів пересідає в дороге авто.

Броньований "мерс" Олега Валерійовича
А це той, до якого він пересідає

Також депутат не гребує чартерними рейсами на 6-місцевому літаку VIP-класу. Вартість одного перельоту варіюється від 6 тисяч доларів в один бік.

Ляшко сідає у приватний літак

Помічник Ляшка Андрій Лозовий заявив, що борт депутату безкоштовно надали добрі люди. Сам літак зареєстрований на нікому не відому панамську компанію. Але хвіст повітряного судна прикрашає логотип компанії "IBE Trade Corp". Її власник - американець українського походження Олександр Ровт. Він продає продукцію хімічних заводів зі сходу України за кордоном. Найбільший постачальник Ровта - олігарх Дмитро Фірташ.

Цим літаком раніше нерідко користувалися представники Партії регіонів

Цю інформацію підтвердив і колишній співробітник авіакомпанії, яка раніше обслуговувала цей літак. До Ляшка це повітряне судно надавали в користування луганському депутату з Партії регіонів - людині з найближчого оточення Єфремова.

Також Ляшко має заміський будинок в елітній Конча-Заспі. Маєток радикала нічим не поступається дорогим будинкам сусідів-багатіїв.

Оце начебто маєток Ляшка у Конча-Заспі

За високим парканом видно кілька великих будинків на території, яку ретельно охороняють. Цікаво, що поруч з Ляшком вже багато років проживають брати Клюєви.

Віллу лідера Радикальної партїі охороняють суворі чоловіки з собаками

Журналістів до будинку не підпускають. І коли вони намагалися зняти фургон, у якому ніби пересувається Ляшко, водій одразу натиснув газ та забрався звідти.

До речі, Ляшко прокоментував даний матеріал виданню "Публичные люди".

"Це замовна брехня. Коломойський хотів, щоб я його людей взяв у список - я його послав. Я не хочу коментувати цієї галіматьї від Бєні Коломойського і Моні Бродського. Хай Коломойський покаже свої яхти, літаки і десятки паспортів", - сказав Ляшко.

Нагадаємо, Коломойський веде інформаційну війну з Сергієм Льовочкіним, якому начебто належить так званий "проект Ляшко". У мережі навіть є запис, на якому Коломойський наказує гендиректору "1+1" "мочити" Ляшка.

Стоп-кадри з відео "ТСН"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів