Молдовани вшанували Ротару, а росіяни приписали їй погрози "радикалів"

17 вересня 2014, 14:35

Скандал навколо співачки Софії Ротару набуває нового забарвлення.

Лише днями російське інтеренет-видання написало, що артистка не проти російського паспорту. А тепер те саме джерело повідомляє про погрози "українських радикалів" родині зірки.

Але є і хороша новина: Софія Михайлівна стала почесною громадянкою Кишинева, пише "Allmoldova.com".

Рішення про вшанування Ротару званням почесного громадянина міста було прийнято Кишинівською муніципальною радою ще торік.


У Кишиневі стало на одного почесного громадянина більше. Почесне звання Ротару отримала з рук мера міста - Доріна Кіртоаке

До слова, співачка є виконавицею гімну Кишинева.

Тим часом російські ЗМІ поширюють інформацію про те, що на адресу родини артистки, яка проживає під Києвом, надходять погрози від українських радикалів.

Як пише сайт "Super.ru", до сестри Ротару - 63-річної Лідії Михайлівні, приїхали невідомі люди і нахабно зажадали "визначитися", на чиєму боці перебуває сім'я зірки і який політичний курс підтримує. За словами сестри співачки, чоловіки безпосередньо погрожували всій родині і вимагали забратися з України.

Складається враження, що російським ЗМІ "замовили" Ротару

Також видання наводить коментар директора Ротару, Сергія Лаврова.

"Софія Михайлівна щиро переживає і боїться, що мародери, які безчинствують в Україні, пограбують житло її сім'ї, якщо вона ще щось скаже. Адже вже якісь типи приїжджали до її сестрі і погрожували, звинувачуючи, що її сестра виступає і підтримує Росію. Це жахливо, але Софія Михайлівна зараз фактично знаходиться в політичних лещатах", - нібито сказав директор співачки.

Нагадаємо, росіян розлютило те, що син Ротару виклав фото, на якому співачка тримає український прапор. Після цього у Росії було скасовано кілька концертів Софії Михайлівни.

Фото з сайту "Allmoldova.com", "Tochka.net", "Super.ru"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів