Лобода підтвердила, що розійшлася з Царем

2 жовтня 2014, 10:45

Співачка Світлана Лобода зазвичай воліє залишати особисте життя за зачиненими дверима. Але цього разу змовчати не вийде, бо привід серйозний, а чутки ширяться дуже швидко.

Артистка нарешті розповіла, чому після п'яти років спільного життя все ж таки розлучилася зі своїм цивільним чоловіком Андрієм Царем.

Однією з причин одкровень Свєти стали чутки про зраду Андрія. Утім, за словами співачки, труднощі у стосунках почалися тоді, коли поступово у кожного з'явилися свої погляди на творчість і на життя в цілому. І зради тут ні до чого.

Лобода сама розставила усі крапки над і

Як відомо, з Царем Лобода познайомилася під час підготовки до "Євробачення" у 2009 році. Андрій прийшов в колектив в якості хореографа-постановника. У 2011-му році у пари народилася дочка Євангеліна.


Світлана зізналася, що основні проблеми почали виникати на ґрунті спільної роботи. Андрій тривалий час був хореографом в балеті артистки. Конфлікти і сварки, що виникали на роботі, пара переносила і в особисте життя.

Світлана з Андрієм вже давно не разом

Лобода зазначила, що цей процес був незворотній і дедалі ставало лише гірше.

Світлана впевнена, що ця ситуація жодним чином не позначиться на доньці. Адже Цар як і раніше бачиться з дитиною щодня і планує зробити все для того, щоб дівчинка росла в комфорті і батьківській любові.

Також, на думку Лободи, жінок-артисток щасливих не буває. Тому що ціна за можливість бути на сцені, співати для людей - це самотність у житті, бо ти не належиш нікому, навіть собі.

Лобода вважає, що саме сцена заважає бути щасливою в особистому житті

Нагадаємо, днями Світлана з Андрієм обидва були на святкуванні ювілею їхнього кума, але навіть не сфотографувалися разом.

Фото прес-служби

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів