Зеленський про жарт над Кадировим: Ми б ніколи не сміялися зі святих речей

9 жовтня 2014, 10:05

Шоумен Володимир Зеленський підтвердив той факт, що він вибачився перед мусульманами, зокрема, главою Чечні Рамзаном Кадировим за жарт, який нещодавно показали в ефірі нової програми "Студії Квартал 95".

У коментарі ТаблоID, який Володимир дав за кулісами шоу "Вечірній квартал", він заявив, щоб ніколи б не сміявся зі святих речей.

"Я дуже поважаю, коли преса все правильно формулює, не хочу ні на кого нічого наговорювати, скажу чесно, від душі. Я, чесно кажучи, не знав, що це відео було якось пов’язане з похованням, спочатку була така інформація. Я сказав, незалежно від того, хто б там був з політиків – Путін, Порошенко, Кадиров - але над такими речами просто не жартують", - запевнив Зеленський.

Зеленський запевнив, що ніколи б не сміявся зі святих речей

"І навіть незважаючи на те, що це виявилася якась там…ні, не якась там, щоб нікого не образити, не дай боже, мусульманська святиня, я поважаю усі релігії, і наш колектив – ми би ніколи не сміялися зі святих речей", - наголосив артист.


"Тому я сказав – вибачте мені, прошу вибачення у всіх, кого образив, всіх мусульман. Над такими речами не жартують, тому ніхто не хотів сказати нічого гидкого. А гумор – за що мені вибачатися? За наші жарти? Тоді мені треба перед всім світом вибачатися, а гумор – є гумор", - зазначив Володимир.

"Гумор - є гумор", - підсумував Зеленський

Нагадаємо, раніше скандальні російські сайти вже писали, що Зеленський вибачився перед Кадировим, але прес-служба "Студії Квартал 95" не підтверджувала дану інформацію.

Фото Дмитра Амідова для ТаблоID

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів