Єгорова не може знайти Мухарського, на якого чекають діти

30 жовтня 2014, 16:24

Актриса і телеведуча Сніжана Єгорова приголомшила заявою про те, що не може розшукати свого поки ще законного чоловіка Антіна Мухарського. Жінка наголосила, що діти чекають на батька, який вже рік не сплачує аліменти.

Крім того, Єгорова назвала ім’я жінки, з якою Мухарський начебто має роман.

Про все це Сніжана написала у Facebook, повідомляє "Гламурчік".

Актриса у соцмережі попросила про допомогу.


"…Якщо зустрінете цього гарного і гордого дядечку на фото, повідомте нашому поки що законному чоловікові і батькові, що діти його чекають!" - почала своє звернення Сніжана.

Єгорова заявила, що не може знайти Мухарського

Після чого вона натякнула на стосунки Антіна з куратором одно з арт-центрів столиці.

"А заодно, хто зацікавлений, врятуйте честь "потомственого мистецтвознавця", яка так близько стала нашому законному чоловікові і батькові!!! Бо на сьогоднішній день вона має справу з дядьком, який ось уже рік не платить грошей на утримання трьох своїх малолітніх дітей, не виявляє бажання бачитися з ними, хоча діти чекають на тата і у зв'язку з цим тепер обмежений у виїзді за кордон, як злісний неплатник аліментів!" - написала Єгорова.

"Може, перекажіть милій дівчинці Лізі Бєльській, що ми-то сім’я, розберемося за допомогою нового європейського закону (я сподіваюся), а їй якось далі жити. У новій європейській країні. З повагою і вдячністю за розуміння Сніжана Єгорова. Мати", - підсумувала телеведуча.

Сніжана назвала ім'я нової пасії Антіна

Крім того, в одній з передач на "Новому каналі", Єгорова висловила думку, що соціум закладає в сучасне покоління багато "неправильних" орієнтирів.

"Гламурні журнали розповідають про те, що поки у дівчини є краса і молодість, потрібно її подорожче продати якомусь багатому дядечку. Отримати, так би мовити, матеріальні дивіденди. Хочу, щоб цей огидний міф почав руйнуватися", - заявила телеведуча.

"На моє глибоке переконання, найголовніше - це почуття, яке виникає між людьми. Чоловік і жінка - як вода і камінь. Вони потрібні одне одному. При цьому люди мають будувати стосунки з представниками свого покоління. Нехай шляхом проб, помилок, боротьби, страждань, подолання, щастя, захватів і оргазмів..." - сказала Єгорова.

Єгорова упевнена, що люди мають будувати стосунки з представниками свого покоління

Фото "Нового каналу", "Tochka.net", з Facebook Єгорової та з Facebook Мухарського

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів