"Міс Україна Всесвіт" відмовилася від титулу та участі у "Міс Всесвіт-2014". ВІДЕО

10 листопада 2014, 15:35

"Міс Україна Всесвіт-2014" Анна Андрес заявила, що відмовляється від участі у конкурсі "Міс Всесвіт-2014", що відбудеться 25-го січня у Маямі.

Тим самим Андрес позбавила себе титулу "Міс Україна Всесвіт", який автоматично перейшов до першої "Віце-міс Україна Всесвіт-2014" Діани Гаркуші.

Про це повідомляє прес-служба конкурсу на чолі власницею конкурсу Олександрою Рафін.

Андрес не пояснила причини відмови

"З прикрістю повідомляємо, що Анна Андрес за несподівано складними особистими обставинам не може далі виконувати обов'язки, якi передбачає титул "Міс Україна Всесвіт" та представити Україну на конкурсі "Міс Всесвіт". Тому ми змушені звільнити Анну від цих обов'язків", - йдеться у заяві Рафін, у дівоцтві Ніколаєнко.


"Офіційно повідомляємо, що єдиною володаркою титулу "Міс Україна Всесвіт-2014" стає Діана Гаркуша. Діана представлятиме Україну на конкурсі "Міс Всесвіт-2014", який відбудеться 25 січня в Майямі, США", - повідомила власниця конкурсу.

Голова оргомітету конкурсу Ганна Філімонова (по центру) особисто повідомила про зміни

Сама Андрес не уточнювала, які особисті причини змусили її відмовитися від цієї місії. Вона лише подякувала усім причетним до конкурсу.

"…Життя непередбачуване і, нажаль, я не зможу взяти участь в конкурсі "Міс Всесвіт" через особисті обставини. І я хочу передати свій титул "1-й Віце Міс Україна Всесвіт" Діані Гаркуші та побажати їй перемоги та успіхів на конкурсі "Міс Всесвіт"", - сказала Андрес.

Анна вже не "Міс Україна Всесвіт-2014"
Тепер цей титул належить Діані Гаркуші

Нагадаємо, після своєї перемоги Андрес заявляла, що є унікальною за статурою.

Стоп-кадри з відео на YouTube та фото з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів