Будинок жінки Пінчука опинився у списку найдорожчих

Понеділок, 10 листопада 2014, 16:18

Лондонські маєтки російського мільярдера Романа Абрамовича та дочки Леоніда Кучми Олени Пінчук потрапили до десятки найдорожчих будинків світу.

Також у рейтингу, який склав сайт Comparecamp.com, опинилася резиденція королеви Великобританії Єлизавети ІІ.

Звісно ж, найдорожчим приватним будинком на планеті є Букінгемський палац, у якому мешкає британська королева. Палац з 775-ма кімнатами оцінюють у 1,55 мільярда доларів.

 Букінгемський палац очолив рейтинг найдорожчих будинків

До речі, 4 з 10-ти найдорожчих будинків розташовані у Лондоні. Решта 6 місць поділили між собою маєтки у Франції, США та Індії.

Будинок індійського сталевого магната Лакшмі Міттала на "вулиці мільярдерів" Kensington Street Gardens, опинився на п'ятому місці.

Маєток Романа Абрамовича знаходиться на тій самій вулиці і посідає 9-ме місце у рейтингу найдорожчих. Його вартість 140 мільйонів доларів. До речі, Абрамович планує збільшити площу будинку за рахунок нових підземних приміщень.

Замикає десятку найдорожчих будинків світу маєток дочки екс-президента Кучми – Олени Пінчук, яку в рейтингу називають старим прізвищем Франчук.

 Будинок дочки Кучми останній у рейтингу найдорожчих

Будинок дружини Віктора Пінчука розташований на Upper Phillimore Gardens на південному заході Лондона і його оцінюють у 128 мільйонів доларів. У вікторіанській будівлі, у якій спочатку була початкова школа для дівчаток, є десять спалень, підземний басейн, кінотеатр і бункер.

Скріншоти з сайту Comparecamp.com та фото ТаблоID


Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів