Чорновол розповіла, на які гроші живе

8 грудня 2014, 11:02

Зарплата депутатів розміром у 6 тисяч стала темою сварок у мережі. Деякі народні обранці обурювалися цій сумі, мовляв, вижити на неї у столиці просто неможливо.

Тетяна Чорновол, яка з журналістики пішла у депутати з партією Яценюка, заявила, що на 6 тисяч жити може. Однак на помічників грошей бракує.

Про те, на які гроші живе, мати двох дітей, яка втратила чоловіка на війні, розповіла "Світському життю".

На зауваження про те, що деяким колегам зарплатня у 6 тисяч гривень здається замалою, Чорновол сказала:


"…Я вам розкажу іншу проблему. Мені 6 тисяч вистачає на життя, в часи опозиції жили й на меншу суму. Але я ось що скажу: зараз я організовую роботу. На помічників депутата дається 12 тисяч, це дуже мало для організації команди".

Чорновол запевняє, що 6 тисяч їй вистачить на життя

Наразі Тетяна має лише 3-х помічників, хоча може мати 27 на громадських засадах.

На запитання, чи зараз її заробіток більший ніж до Ради, Чорновол зауважила:

"Працюючи урядовим повноваженим, я отримувала в перший місяць 11 тисяч, потім 6 тисяч, у третій - 6 тисяч, потім 12. Потім мені вже заплатили якусь суму за кілька місяців, тому що сталася трагедія з моїм чоловіком і я вже не рахувала, скільки за який місяць там надійшло".

Тетяна не жаліється на брак грошей для життя, але от на помічників не вистачає

"Але коли я, наприклад, отримувала 12 тисяч в Кабміні, я з тих грошей доплачувала ще своїм помічникам, тому що їх було двоє, вони отримували по 3500 грн. Звичайно, я б так робила і тут, якби в мене б було більше, ніж 6 тисяч. Але з цих грошей я не можу цього зробити, бо не проживеш", - розказала депутатка.

Крім того, Чорновол зізналася, що після втрати чоловіка їй допомогли друзі.

"Я вам скажу, хоча це не аргумент. Але в мене загинув чоловік, і після його загибелі багато друзів принесли гроші. Фактично я зараз живу на гроші свого вбитого чоловіка", - сказала Тетяна.

Зараз Тетяна живе на гроші, які дали друзі після загибелі її чоловіка

Фото "Української правди" та "Світського життя"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів