Єфросиніна виклала неопубліковане інтерв’ю з Кузьмою. ВІДЕО

6 лютого 2015, 17:29

Телеведуча Маша Єфросиніна виклала у мережу інтерв’ю з музикантом Андрієм Кузьменком, який загинув 2-го лютого у ДТП. Ще у грудні Маша записала розмову з Кузьмою для свого нового проекту, але оприлюднити довелося вже після смерті артиста.

Про це телеведуча написала у Facebook.

"Наприкінці грудня 2014 щосили йшла робота над моїм новим телепроектом. Редактор запропонувала записати невеликий коментар Кузьми для однієї з наших програм. Аргументувала вона це просто: "Він не буде брехати. Скаже все як є, та йому і є, що сказати ..." – написала Єфросиніна.

"Говорили про країну, про життя і про людське. І, звичайно ж, йому, як завжди, було "по барабану", що увімкнена камера - він говорив, що думав. Сьогодні ми з моєю командою прийняли рішення, що Його ці слова поза рамками якого-небудь проекту... Кузьма взагалі заперечував рамки... Його ці слова всім нам... На прощання… І я з тобою прощаюся, пряма, весела, яскрава, талановита людина", - зазначила Маша.


Єфросиніна попрощалася з Кузьмою, виклавши його інтерв'ю

В інтерв’ю Кузьма казав про те, що неможливо бути нейтральним у ситуації, коли у країні одна частина потерпає від бойових дій, а інша – живе у звичному режимі.

"Кожен плекає своє щастя сам. Я у свої 46 років розумію, що нейтральним бути точно не можна. По факту після місяців війни виходить, що є два паралельні світи. В одному іде війна, а в другому вона не йде. Причому на території однієї країни", - казав Андрій.

Кузьма дуже сильно переживав через війну у країні

"В одному гинуть люди, а інші абсолютно не поміняли свій спосіб життя, ходять собі по салонах краси, ведуть світські розмови і тратять гроші і абсолютно не переживають ні матеріально, ні духовно за те, що робиться у нашій країні", - обурювався музикант.

ДИВІТЬСЯ ІНТЕРВ'Ю:

Відео з YouTube

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів