Депутат від Ляшка вимагає позбавити Повалій та Лорак громадянства

24 лютого 2015, 11:14

Депутат від Радикальної партії Олега Ляшка Андрій Лозовий вимагає позбавити громадянства співачок Ані Лорак і Таїсію Повалій.

Він вже встиг написати відповідну заяву на ім’я міністра культури В’ячеслава Кириленка та голови Державної міграційної служби Сергія Радутного, про що повідомив у своєму Facebook.

"Пєсні-пляски Таїсії Повалій і Ані Лорак (справжнє ім'я - Кароліна Хуйок) для путінської камарільї - гидкий і цинічний плювок на могили тих українців, які загинули з вини московських окупантів. Скоморохи, які співають для розваг агресора в той час, коли вбивають їхніх співвітчизників - це навіть не політичні проститутки. Це просто суки, позбавлені совісті", - заявив Лозовий.

Лозовому не дають спокою співачки Лорак та Повалій, які не припиняють виступати у Росії

Тому він підготував два звернення.


"Перше - міністру культури України В'ячеславу Кириленку з вимогою позбавити Повалій і Хуйок звання Народної артистки України, всіх отриманих винагород та заборонити вести професійну діяльність: давати концерти, виступати на ТБ і радіо тощо. Друге - голові Державної міграційної служби Сергію Радутному з вимогою позбавити вказаних вище сучок українського громадянства", - продовжив Лозовий, не стримуючи себе.

Також депутат-радикал заявив, що Лорак і Повалій "паплюжать велич української пісні і своєю зрадницькою позицією ганьблять наш народ, який має стільки горя і страждань через Путіна і його поплічників".

На Повалій та Лорак звернув увагу депутат Ляшка. Сам Ляшко теж якось причепився до Таї у Раді

Фото з Facebook Лозового, з Instagram Лорак та з ВКонтакте Повалій

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів