Мама Кузьми Скрябіна запитала фанатів, чи варто гурту продовжити існування

12 березня 2015, 11:01

Після того, як у пресі з’явилася інформація про те, що музиканти гурту "Скрябін" шукають нового соліста, мати покійного Кузьми звернулася до фанатів.

Ольга Михайлівна попросила прихильників допомогти їй визначитися, чи варто гурту продовжити своє існування.

Звернення жінки оприлюднили на офіційній сторінці "Скрябіна" у Facebook.

"Мені, дорогенькі мої, потрібна ваша допомога. Без вас я не можу прийняти дуже важливе рішення, бути чи піти в небуття групі "Скрябін", - так почала звернення мати Кузьми.


Батьки Андрія Кузьменка вирішують важливе питання: чи варто гурту "Скрябін" існувати після загибелі Кузьми

"Музика Кузьми, яка належить і вам, звичайно? буде якийсь час на дисках, і всі ми будемо слухати її. Але час невблаганний, буде стирати потроху біль втрати і музику Андрійка. І тому під впливом, напевно, сина, мені прийшла раптова думка, 8-го березня ввечері, що треба продовжити життя Скрябін-групи. Але в голові була така буря і боротьба - як?! Це ж треба на сцену поставити когось, хто має замінити Андрійка!" - зізналася жінка.

Мати Андрія вагається, чи здатен хтось інший замінити Кузьму у "Скрябіні"

"І я подумала - це нісенітниця, яка не має права на життя. 9 березня, рано, о 4.33, я відкрила очі - і ясна вказівка "Два пацана і Шпрот"! Ця ідея була настільки чіткою, що сумніву не було - не я це придумала. Мені треба з вами порадитися, адже стільки нерозкручених пісень піде просто в небуття, з часом не буде звучати на концертах-фестивалях", - зауважила Ольга Михайлівна.

"Завдання групи "Скрябін 2.0" розкрутити те, що несправедливо було забуто просто на дисках, і не звучало в ефірах. Я думаю, що ті вказані в сні два пацани, повинні бути молодими, як Оля (Шпрот), мати дар імпровізації, і в цілому зберегти стиль Скрябіна. При тому внести нотку молодості, як це зробив Дорн (але не так кардинально), а на концертах завжди мають бути присутні 2-3 кліпи-постановки у виконанні Андрійка", - йдеться у зверненні мами Кузьми.

Ви можете допомогти вирішити долю гурту без Кузьми

Жінка також повідомила, що на могилі сина в Брюховичах знаходить багато листів, віршів від фанатів.

"І прочитавши слова, які могли написати тільки щирі та віддані люди, я оцінила любов фанів. І подумала, що тільки з вами всіма, з вашими думками з приводу продовження "Скрябіна", я можу приймати якесь рішення! Дуже чекаю на ваші думки. Разом горе пережити легше!", - зазначила мати Андрія.

І наостанок Ольга Михайлівна попросила надсилати свої ідеї та думки на адресу [email protected].

Фото з Facebook "Скрябіна", фото "Комсомольської правди"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів