Мама Кузьми проти, щоб у "Скрябіні" був лише один соліст

9 квітня 2015, 16:04

Мама покійного Кузьми "Скрябіна" розповіла, як пережила його смерть. Ольга Михайлівна також заявила, що категорично проти того, аби в гурті її сина був лише один соліст.

За словами жінки, яка раніше запитувала про те, чи варто продовжувати існування "Скрябіна", саме шанувальники підказали їй, які риси повинні мати нові фронтмени колективу.

"Значить, люди пишуть, що солісти повинні бути, по-перше, як Кузьма, добрими. Ставитися до своєї землі, як Кузьма. Це вони перераховують. Повинні бути щирими в своїх піснях, в тому, що вони викладають. І навіть мати блакитні очі. Але аж на 10 місці вокальні й артистичні дані. І кучерявими мають бути. Обидва хлопці", - пояснила Ольга Кузьменко в інтерв'ю "Сніданку з 1+1".

Мама Кузьми дала інтерв'ю

Мама Кузьми наголосила, що виступає категорично проти одного соліста в "Скрябіні".


"Я сказала категорично - два молодих хлопці та Оля. Категорично проти одного соліста. Коли замість Андрія цілий концерт стане і буде співати хтось один, я просто цього не перенесу", - зауважила Ольга Михайлівна.

Смерть сина сильно підкосила жінку

Жінка також зізналася, що після трагічної смерті сина почувалася наче у вакуумі.

"Перші два тижні це взагалі не життя було. Це було таке враження, що я муха на стелі, яка втекла від цього. Це було все нереально. Мама не може відчувати реально, коли вона хоронить свою дитину. Це ти в якомусь такому вакуумі. Хтось щось говорив, ти мусив вирішувати якісь справи. І в той же час ти, наче не ти", - розповіла мама Андрія.

Вона зізналася, що після дев'ятого дня, як Кузьми не стало, бувало, що вона просто нерухомо лежала кілька діб поспіль:

"Були такі моменти після дев'ятого дня, що я просто відкривала очі зранку, бачила свого лікаря, яка нахилилася наді мною. Щось там мені давала. Я закривала очі, а коли відкривала, вже був вечір. І так чоловік. Його взагалі в лікарні "відкапували".

Рідні Андрія Кузьменка вважають, що його гурт мусить існувати й надалі

Ольга Кузьменко зауважила, що рятувалася ще й прослуховуванням дисків із записами сина.

Нагадаємо, Андрій "Скрябін" Кузьменко загинув 2-го лютого. Музиканту було 46 років.

Фото "ТСН" та з Facebook "Скрябіна"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів