Розкішне життя дочок очільника ДАІ: дорогі тачки, суцільні мандри та вечірки з зірками

19 травня 2015, 16:14

Дочки головного даішника країни Олександра Єршова ведуть життя, якому можна лише позаздрити.

Розкішні автівки, модний брендовий одяг та суцільні мандри різними куточками світу – Дарина і Анастасія Єршови ні в чому собі не відмовляють.

Інші члени родини теж не бідують, про що повідомляють журналісти програми "Радіо Свобода" та Першого суспільного каналу "Схеми".

Цікаво, що раніше Єршов засекретив декларації про майно та доходи всього керівного складу ДАІ, відмовившись надати їх на запит журналістів. А це, як відомо, є порушенням Закону України "Про доступ до публічної інформації".


Також він відмовив журналістам у наданні декларацій керівників ДАІ про доходи за минулий 2014 рік. Сам він заробляв близько 12-ти тисяч гривень за місяць, відповідно до його декларації за 2013-й рік.

Знайомтеся - очільник ДАІ Олександр Єршов з дружиною Оксаною

На старшу доньку Анастасію, власницю бренду одягу "Atelier HandMade", зареєстровано одразу два авто – "LEXUS RX 350", на якому їздить дружина Єршова - Оксана. А також білий "Porsche Cayenne", на якому їздить сама Анастасія.

Настя Єршова їздить на пафосному білому "порше"

Молодша донька Дарина Єршова (1994-го року народження) їздить на автомобілі "Range Rover" спортивної комплектації. При цьому в реєстрі ДАІ за цими номерними знаками проходить зовсім інше авто – "Syang Young" 2008 року випуску, записане на громадянина Латвії Дмитра Махліна.

Татко балує своїх дівчаток. Дарині на один із днів народження він подарував "Рендж Ровер"

Судячи з публічних аккаунтів доньок Єршова, дівчата ведуть по-справжньому розкішне життя, сповнене дорогими речами, екзотичними мандрівками та вечірками на найвищому рівні.

Старша Дарина - просто таки світська левиця
Таке враження, що більшу частину життя Єршових складають подорожі

Лише за останні півроку старша Анастасія відвідала щонайменше 9 країн в різних частинах планети - Францію, Монако, США, Чехію, Арабські Емірати, Таїланд, Сінгапур, Італію, Мексику.

Цими днями Анастасія перебуває в Каннах, звідки опублікувала фотографію на вечірці з Періс Хілтон.

Настя Єршова зараз в Каннах. На фото з Періс Хілтон
У Києві Анастасія тусить з місцевими IT-гьорлами - з Юною Югай та Аліною Алієвою

Сам Єршов не надто намагається пояснити розкішне життя своєї родини.

"Сірі будні" дочки головного даішника країни

Цікаво, що розкіш, у якій живуть його доньки, Єршов пояснив так: "Мої доньки ведуть власне життя. Це їхній бізнес – я не втручаюся".

Літають Єршови виключно бізнес-класом

До речі, поки робився цей матеріал, доньки Єршова збагнули, що варто закрити свої сторінки в Instagram та зробили їх приватними.

Фото з Instagram Анастасії та Дарини Єршових

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів