Скрипка продає авто заради допомоги АТО

22 травня 2015, 14:32

Лідер гурту "Vоплі Vідоплясова" Олег Скрипка вирішив допомогти АТО. Він виставив на продаж власний автомобіль, щоб купити спецавто для медиків дніпропетровської 25-ї бригади десантників.

Свою "Mazda CX-9" Скрипка продає за 310 тисяч гривень на сайті "Віді-АвтоМаркет".

"Від хлопців з дніпропетровської 25-ї бригади десантників, з якими тривалий час співпрацюємо і дружимо, почув термін "золотий час". Він ключовий у військовій медицині. Його суть глибока і проста. Повноцінна медична допомога протягом першого, "золотої" години рятує життя 90% поранених бійців. А затримка на дві години стрімко зводить шанси вижити до 10%", - написав у своєму блозі на "УП" Скрипка.

Скрипка продає авто заради доброї справи

Тому Олег вирішив пожертвувати своє авто 2008-го року випуску, з пробігом в 92500 кілометрів. Салон повнопривідного кросовера в ідеальному стані.


"Щиро вірю, ця "швидка" подарує безцінні "золоті години" нашим солдатам і медикам. Хоча волів би, щоб вона максимально швидко почала рятувати життя тільки мирних громадян", - зауважив Скрипка.

Музикант хоче подарувати десантникам "золоті години" життя

Як відомо, раніше свій "Rolls Royce" заради АТО продав тепер вже депутат В'ячеслав Константиновський. Потім фраза "Продав "Ролс Ройс", пішов на фронт" стала гаслом його передвиборної кампанії.

Фото з сайту "Віді АвтоМаркет"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів