Мілевський підтримав свого "кєнта" Алієва, а Січкар - побиту ним дружину

5 квітня 2016, 10:43

Після того, як дружина футболіста Олександра Алієва Тетяна звинуватила його у побитті, на сторінці жінки у соцмережі з’явилося багато повідомлень підтримки. Подружки Тані заходилися бажати їй сил та витримки і пропонувати свою допомогу.

Але й в хатнього агресора Алієва теж, виявилося, є прибічники. Першим на його бік став давній друг, який і познайомив його з дружиною, футболіст Артем Мілевський.

Ця парочка хуліганів давно відома своєю скандальною поведінкою. Ще 4 роки тому президент "Динамо" Ігор Суркіс жалівся, штрафував Мілевського та хотів продати Алієва через поганий характер.

Саме Мілевський начебто і познайомив Сашка з Тетяною, а тепер захищає друга

І ось зараз, коли стало відомо, що Алієв напідпитку розпускає руки, Мілевський підтримав старого "кента", не розбираючись у ситуації.


"Завжди буду за тебе, кєнт. Те, що відбувається, це ненормально. Я не вірю у те, що пише твоя жінка. Ти не без гріха, але багато з цього просто смішно. Бережи себе та виходь на зв'язок, друже", - написав Мілевський.

Тим часом екс-дружина іншого колишнього "динамівця" Влада Ващука Маргарита Січкар кинулася допомагати Алієвій. Принаймні бурхливо розповіла про це у соцмережі. До того ж, описала з чужих слів цікаві подробиці сварки подружжя.

SOS!!! Друзья, нужна поддержка и помощь!!! Всем известный футболист Алиев сегодня ночью избил свою жену! Причем это не п...

Опубликовано Маргаритой Сичкарь 3 апреля 2016 г.

Пізніше Рита не полінувалася записати відео, у якому подякувала всім, хто відгукнувся та повідомила, що Тетяна наразі проходить обстеження у лікарні.

Зі слів Січкар, зараз Алієва у лікарні та виглядає погано

Також Січкар обурилася, що ніхто з сусідів елітного будинку, де живуть Алієви, не викликав поліцію під час гучної сварки подружжя.

"Мене дивує байдужість людей", - заявила Маргарита.

Нагдаємо, днями у мережі Тетяна Алієва заявила, що чоловік напідпитку побив її старшого сина від першого шлюбу, а раніше бив і її саму на очах у молодших дітей.

Фото з Facebook, Instagram. Tabloid, Bestin.ua

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів