Блум поділився враженнями від спілкування з українськими дітьми. ВІДЕО

4 травня 2016, 12:46

Голлівудський актор та посол доброї волі ЮНІСЕФ Орландо Блум нарешті офіційно поділився враженнями від візиту на Донбас та спілкування з місцевими дітлахами.

Як відомо, з 27-го до 29-го квітня Блум їздив по містах Сходу та побував у школах, які знаходяться всього в трьох кілометрах від передової лінії і були пошкоджені внаслідок влучення у них снарядів.

Прес-служба ЮНІСЕФ поділилася відео, на якому актор бавиться з дітьми та ділиться враженнями від візиту на Схід України.

Блум на Донбасі приміряв шолом та бронік

"Я зустрів дітей, як 11-річна Ліана, яка ховалася у підвалі своєї школи майже два тижні, в мороз, без світла чи тепла, в той час, як артобстріли знищували класи над її головою", - розповів Орландо.


Актор, схоже, щиро та із задоволенням спілкувався з дітьми

"Переживши такий страшний досвід, все, що ці діти тепер хочуть – це повернутися до безпеки та рутини школи і планувати своє майбутнє", - зауважив актор.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Під час свого візиту на Донбас Блум також зустрівся з дітьми, які отримують психологічну підтримку і працюють із психологами, які проходили тренінги ЮНІСЕФ.

"Освіта є важливим фундаментом для відбудови нового життя в безпечному та сприятливому середовищі для цих дітей", -зауважив посол доброї волі.

Нагадаємо, новина про візит Блума на Донбас підірвала мережу 27-го квітня

Фото та відео надані прес-службою ЮНІСЕФ Україна

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів