Українська правда

Джамала в тунелі з хмар провела генеральну репетицію на сцені "Євробачення". ВІДЕО

12 травня 2016, 11:52
Джамала в тунелі з хмар провела генеральну репетицію на сцені Євробачення. ВІДЕО

Уже за кілька годин співачка Джамала візьме участь у другому півфіналі пісенного конкурсу "Євробачення-2016". А напередодні прямого ефіру, який розпочнеться увечері 12-го травня, представниця Україні провела генеральну репетицію на сцені "Globe Arena".

Відео з виступу Джамали, яка вражатиме не лише голосом і піснею, а й спецефектами, з'явилося в мережі.

Джамала провела генеральную репетицію

"Джамала вийшла на сцену в темно-синій сукні і в супроводі двох бек-вокалісток. На початку пісні "1944" сцена перетворюється на тунель з рухомими хмарами, крізь які співачка прямує до середини сцени. Підлога в центрі сцени висвітлюється високохудожніми потоками енергії", - так описують номер Джамали на сайті "Євробачення".


Наприкінці виступу на тлі співачки з'являється "красиве барвисте дерево, що символізує життя і пам'ять".

Співачка вже увечері боротиметься за вихід у фінал

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Як відомо, у другому півфіналі конкурсу Джамала виступить під номером 14.

Всього ж цього вечора на сцену вийдуть представники 18 країни. Та лише 10 з них отримають змогу пройти далі у фінал "Євробачення", який пройде 14-го травня.

Джамала співатиме під номером 14

Нагадаємо, 10-го травня відбувся перший півфінал конкурсу. Тоді за результатами голосування глядачів та журі до фіналу пройшли артисти з Азербайджану, Росії, Нідерландів, Угорщини, Хорватії, Австрії, Вірменії, Чехії, Кіпру та Мальти.

Фото прес-служби Джамали, сайту "Євробачення", Instagram та відео Facebook

Останні матеріали
На тлі розслідування поліції: у мережі довідалися, що зірка Сутінок казала про домагання з боку Кеті Перрі ще у 2014-му
Скандал
На тлі розслідування поліції: у мережі довідалися, що зірка "Сутінок" казала про домагання з боку Кеті Перрі ще у 2014-му
Пробив дах ресторану: Білик пригадала подробиці епічної сварки з Коляденком, котрий викинув диван із 13 поверху
Селебріті
"Пробив дах ресторану": Білик пригадала подробиці епічної сварки з Коляденком, котрий викинув диван із 13 поверху
Стейтем із дочкою та сином показав водні розваги у печері турецького готелю. Фото
Селебріті
Стейтем із дочкою та сином показав водні розваги у "печері" турецького готелю. Фото
Мамині соління і заморожені рюмки: Неплях показала вміст свого холодильника та вразила вартістю комуналки
Селебріті
Мамині соління і заморожені рюмки: Неплях показала вміст свого холодильника та вразила вартістю комуналки
Заїкання, чутки про пластику та скандал із фетшеймінгом: цікаве про зірку Диявол носить Prada Емілі Блант
Селебріті
Заїкання, чутки про пластику та скандал із фетшеймінгом: цікаве про зірку "Диявол носить Prada" Емілі Блант
Все переживемо: Ступка ніжним цілунком привітав кохану з триріччям стосунків
Лавсторі
"Все переживемо": Ступка ніжним цілунком привітав кохану з триріччям стосунків
Зірка Прикордонників Нестеренко повідомила про розлучення з Темляком, якого звинувачували в насильстві
Селебріті
Зірка "Прикордонників" Нестеренко повідомила про розлучення з Темляком, якого звинувачували в насильстві
Розвивати надивленість та додавати акцентів: Андре Тан порадив, як не виглядати старомодно. Фото
Фешн
Розвивати надивленість та додавати акцентів: Андре Тан порадив, як не виглядати старомодно. Фото
Більше матеріалів