Джамала пройшла у фінал "Євробачення". ФОТО. ВІДЕО

13 травня 2016, 00:03

У Стокгольмі визначилися усі учасники майбутнього фіналу пісенного конкурсу "Євробачення". Серед них і представниця України - співачка Джамала.

12-го травня відбувся другий півфінал музичного дійства. На сцену "Євробачення-2016" вийшли представники 18 країн: Латвії, Польщі, Швейцарії, Ізраїлю, Білорусі, Сербії, Ірландії, Республіки Македонія, Литви, Австралії, Словенії, Болгарії, Данії, України, Норвегії, Грузії, Албанії та Бельгії.

Зрештою, за результатами голосування, до фіналу пройшли десять країн: Латвія, Грузія, Болгарія, Австралія, Україна, Сербія, Польща, Ізраїль, Литва та Бельгія.

Співачка Джамала цього вечора вийшла на сцену 14-ю. Виступ артистки, як і очікувалося, був надзвичайно сильним: неймовірний вокал у поєднанні з влучними для пісні "1944" спецефектами навряд чи когось лишили байдужими.


Джамала дійсно вирізнялася серед інших учасників "Євробачення"
Співачка виклалася на повну
Не бракувало й спецефектів

ДИВІТЬСЯ ВИСТУП ДЖАМАЛИ:

Нагадаємо, перший півфінал "Євробачення-2016" відбувся 10-го травня. Тоді найкращими виявилися артисти з Азербайджану, Росії, Нідерландів, Угорщини, Хорватії, Австрії, Вірменії, Чехії, Кіпру та Мальти. Саме вони й змагатимуться у фіналі.

Як відомо, за правилами конкурсу, до фіналу щороку автоматично потрапляють представники Франції, Німеччини, Італії, Іспанії, Великобританії, а також артист приймаючої країни - цього року це Швеція.

Всього ж у фіналі, що пройде 14-го травня, за перемогу змагатимуться артисти з 26 країн. Та лише один отримає звання переможця "Євробачення-2016".

Фото Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів