Джамала принесла перемогу Україні на "Євробаченні-2016". ВІДЕО

15 травня 2016, 01:42

Переможцем "Євробачення-2016" стала співачка Джамала з піснею "1944".

У ніч з 14-го на 15-е травня у Стокгольмі відбувся фінал музичного дійства. В ньому взяли участь 26 країн: Бельгія, Чехія, Нідерланди, Азербайджан, Угорщина, Італія, Ізраїль, Болгарія, Швеція, Німеччина, Франція, Польща, Австралія, Кіпр, Сербія, Литва, Хорватія, Росія, Іспанія, Латвія, Україна, Мальта, Грузія, Австрія, Великобританія та Вірменія.

Найбільшу кількість балів - 534 - та перше місце отримала представниця від України - Джамала. Вона отримала 211 балів від журі, і 323 бали за підсумками смс-голосування глядачів.

Джамалі вдалося зворушити Європу
Україна вдруге перемогла на "Євробаченні"


Слід зазначити, що за підсумками голосування жюрі Росія і Україна не дали один одному жодного балу. За підсумками голосування глядачів: Росія отримала від України 12 балів, Україна від Росії -10 балів.

Друге місце посіла представниця Австралії Демі Ім. За голосуванням журі вона лідирувала з 320 балами. А от глядачі віддали їй 191 бал, що в сумі дало 511 балів і другу сходинку.

Замикає трійку лідерів "Євробачення-2016" представник Росії Сергій Лазарєв. За результатами голосування журі він отримав 130 балів, а глядачі наголосували за нього на 361 бал.

До слова, цього року вперше змінили процедуру оголошення балів від країн. Спершу були названі результати голосування від журі кожної з 42 країн. А вже потім проголосили бали від глядачів. Таким чином, до останнього зберігалася інтрига - хто ж став переможцем "Євробачення-2016".

Виступ ДЖАМАЛИ:

Виступ АВСТРАЛІЇ:

Виступ РОСІЇ:

До слова, письменниця Джоан Роулінг теж дивилася "Євробачення". У своєму Twitter авторка "Гаррі Поттера" написала таке:

"Дуже сподобалося ставлення Грузії. 12 балів Україні, нічого Росії, і вони надіслали вампіра, щоби повідомити цю новину".

Фото Instagram та з сайту "Євробачення", відео YouTube

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів