Приходько, Бурмака та Галич знялися у новому кліпі "Тартака". ВІДЕО

23 травня 2016, 16:55

Анастасія Приходько, Марія Бурмака, Саша Кольцова, Тарас Тополя, Женя Галич та інші музиканти склали компанію Сашкові Положинському у новому кліпі гурту "Тартак" на пісню "Жити".

23-го травня відбулася прем’єр першого за останній рік відео групи.

"Рівно через рік після прем'єри нашого попереднього відео, нарешті, викладаємо новий відеокліп на пісню з нового альбому "Тартака". Хочу подякувати всім друзям і колегам, які знялися в цьому відео, - ваша підтримка є для мене дуже важливою", - написав Положинський у своєму Facebook.

"Пісня "Жити" для мене найважливіша у нашому альбомі "Ввічність". Вона є останньою, п'ятнадцятою, піснею в альбомі й, ніби, підбиває підсумок усьому сказаному в чотирнадцяти попередніх. Від моменту народження цієї пісні я завжди хотів зняти на неї відео - тільки довго не міг вигадати яке", - зазначив Сашко.


"Дуже не хотілося відеорядом відволікти слухача від змісту, навпаки - хотілося привернути до нього якомога більше уваги, адже всі слова, сказані в "Жити", є для мене і вагомими, і важливими.Якось виникла ідея просто зняти людей - з їхніми власними образами, емоціями, відчуттями", - поділився музикант.

"Коли цю ідею обдумував, вхопив ідею іншу - зняти не просто цікавих людей, яскравих особистостей, а своїх друзів і колег - артистів, музикантів, які близькі мені по життю чи по духу творчості", - додав Положинський.

Врешті у кліпі знялися Анастасія Приходько, ЯрмаК, O.Torvald, Mari Cheba, Крихітка, "Нумер 482", "Kozak System", Марія Бурмака, "С.К.А.Й", Юрій Журавель, "Антитіла", Юлія Лорд.

Положинський представив кліп, у якому знялися його друзі-музиканти
Іван Леньо з гурту "Kozak System"
Володимир Шерстюк теж з "Kozak System"
Фронтмен "O.Torvald" Женя Галич
Марічка Бурмака
Соліст гурту "Антитіла" Тарас Тополя
Фронтмен "С.К.А.Й" Олег Собчук
Настя Приходько
"Крихітка" Саша Кольцова

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Стоп-кадри з відео на YouTube

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів